Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nike

Nike Joyride Dual Run

Nike Joyride Dual Run

Nike Joyride Dual Run

Nike Joyride Dual Run

Nike Joyride Dual Run

Nike Joyride Dual Run

  • Nike Joyride Dual Run
  • Nike Joyride Dual Run
  • Nike Joyride Dual Run
  • Nike Joyride Dual Run
  • Nike Joyride Dual Run
  • Nike Joyride Dual Run
  • Nike Joyride Dual Run
  • Nike Joyride Dual Run

Nike Joyride Dual Run

Opis produktu Nike Joyride Dual Run

Wybierz swoją drogę i biegnij bezpiecznie dzięki butom Nike Joyride Dual Run . Te innowacyjne buty do biegania prosto z laboratoriów projektowych marki swoosh łączą dwa różne systemy amortyzacji, aby zapewnić płynne, odporne na kontuzje wrażenia na drodze.

Podeszwa Joyride Dual Run łączy przełomową technologię Nike Joyride z podeszwą środkową z pianki Phylon, zapewniając całkowitą amortyzację na drodze. Kapsułki z koralików TPU zostały umieszczone na obszarach najbardziej narażonych na uderzenia, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń i stresu stóp. Gumowa podeszwa zewnętrzna tych butów zachowuje swój dzielony styl, zapewniając większą przyczepność i trwałość tam, gdzie jest to potrzebne.

Cholewka Joyride Dual Run jest wykonana z bardzo elastycznej, oddychającej siateczki, która otacza stopę w sposób przypominający skarpetkę, zapewniając dokładne dopasowanie. Koronkowe zamknięcie zostało również dostosowane na podbiciu, aby zapewnić jeszcze większą stabilność i przyczepność.

Nike Joyride Dual Run został zaprojektowany, aby ułatwić bieganie i dać nogom dzień wolny. Maleńkie piankowe koraliki pod stopą konturują stopę, zapewniając amortyzację i wytrzymałość.
Amortyzacja konturowa:
Małe piankowe koraliki znajdują się w 2 komorach pod piętą i śródstopiem. Kompresują się i dostosowują do każdego kroku, zapewniając lepsze pochłanianie uderzeń i stabilność.
Zwiększona oddychalność:
Siatka otula stopę lekkim wsparciem. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, zapewniając komfort chłodzenia.
Strefa Trwałość:
Trwała guma jest umieszczana na zewnątrz w strefach o wysokim zużyciu. Uniesione szlify zwiększają przyczepność.
Korzyści:
Trwały
lekka pianka amortyzuje przednią część stopy, zapewniając płynne przejścia.
Dane techniczne:
Waga: ok. 227g
Przesunięcie: 11 mm (przodostopia: 19 mm, pięta: 30 mm)


Szukasz produktów Nike, a konkretnie Nike Joyride Dual Run? Na runnerinn można znaleźć pełną listę Obuwie damskie prowadzenie i triathlon produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego runnerinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje prowadzenie i triathlon. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Nike Joyride Dual Run

Właściwości
Krok
Szerokość buta
Drop
Waga obuwia
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij