Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nike

Nike Free Trainer 3.0

Nike Free Trainer 3.0

  • Nike Free Trainer 3.0
  • Nike Free Trainer 3.0
  • Nike Free Trainer 3.0
  • Nike Free Trainer 3.0

Nike Free Trainer 3.0

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Nike Free Trainer 3.0

Elastyczne i szybkie: Darmowe Trener Nike 3.0 mężczyzna Szkolenia butów przeznaczony jest do elastycznego ruchu naturalnego i stabilności bocznej. Pociąg i uruchomić na wielu powierzchniach, wewnątrz lub na zewnątrz. Flyweave drutach górne formy do stóp na dotyk z blokowaniem i wyjątkowy komfort, dzięki czemu można trenować wybuchowo w każdym kierunku.

Stabilność i odpowiedzi: Niski profil Stanowisko z kablami Flywire zapewnia stabilność z ultralight zablokowana dopasowanie. Phylite podwaja jako podeszwa podeszwa, zapewniając czułe amortyzację znaczące zmniejszenie ogólnej masy.

Boczne wytrzymałość i trwałość: A tkane siatki i skóry syntetycznej górna otula stopę zwiększonej siły bocznej. Brak nakładki sew w kluczowych obszarach dodać wytrzymałość potrzebną do intensywnego treningu.

Naturalny Ruch: Sześć punktów z sześciokątnych Flex rowków i zaokrąglony, anatomiczna pięta łączyć dla zapewnienia elastyczności, dzięki czemu noga przenieść naturalnie.

Więcej szczegółów:

Minimalistyczny język pokryte cienką warstwą pianki do lekkiego komfortu pod sznurowadłami

Wzmocnienia odporne na ścieranie podeszwa z gumy węglowej zwiększenia trwałości w obszarach wysokiego zużycia

Waga: 8,0 uncji (męskie rozmiar 10)

Nike Darmowe Origins: Po dowiedzeniu się, że sportowcy Stanford został szkolenia boso na pole golfowe uniwersytetu, trzy z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych pracowników Nike postanowił opracować but, że czymś naturalnym i nieważkości, podobny do bosych stóp. W 2002 roku badali grupę mężczyzn i kobiet z wkładek pomiarowych ciśnienia taśmą na nogi, przy użyciu wysokiej fotoradarów do przechwytywania obrazów z każdej stopy w ruchu. Zespół spędził osiem lat studiowania biomechaniki bez butów biegania. Wyniki przyniosły głębokie zrozumienie kąta naturalnego lądowania, ciśnienia i palców pozycji stóp, pozwalając projektantom Nike zbudować niekonwencjonalny i elastyczny but jazdy od wewnątrz.


Nike Free Trainer 3.0 dostępny w różnych typach. Kup go w runnerinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Nike Free Trainer 3.0 posiada oficjalną gwarancję marki Nike. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Obuwie męskie i kategorii Miejski .

Cechy Nike Free Trainer 3.0

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności