Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Muvi

Muvi MUVI K2 Full HD

Muvi MUVI K2 Full HD

Muvi MUVI K2 Full HD

  • Muvi MUVI K2 Full HD
  • Muvi MUVI K2 Full HD
  • Muvi MUVI K2 Full HD
  • Muvi MUVI K2 Full HD
  • Muvi MUVI K2 Full HD

Muvi MUVI K2 Full HD

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Muvi MUVI K2 Full HD

MUVI serii K ma nowy czynnik mniejsza i bardziej elegancka forma, która sprawia, że ​​ten aparat jeszcze bardziej wszechstronne niż w poprzednich modelach MUVI HD. Pomiar tylko 6cm x 4cm x 2.3cm (2.7in x 2W x 1 cal) z serii K jest najmniejszą jeszcze MUVI wysokiej rozdzielczości, czyli wychwytywania głośnomówiący wideo jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

MUVI K2 nagrywa wideo w wysokiej rozdzielczości 1080p przy 60 FPS oraz 720p na 120 FPS przy użyciu nowego XA 7 chipset Muvi Achillesa i ma do wyboru bit rate, domyślnie będącego 19 Mbit / s. Jak również ustawienia wielkich wychwytywania głośnomówiący wideo K2 posiada również ustawienia, aby włączyć rozgłaszanie jakości przechwytywania wideo do użytku profesjonalnego i pro Sumeru.

K2 pozwala na robienie zdjęć na 8, 12 i 16 megapikseli, a teraz jest wyposażony w trybie serii zdjęć, które pozwala trwać do 10 zdjęć na sekundę, co jest idealnym miejscem na próby osiągnięcia idealnego działania strzał. Dodatkowe nowe funkcje obejmują najazdu 180 stopni, co oznacza, jeśli montujesz swój potencjał wzrostowy K Series dół nagranie odtwarza prawidłową drogę i czujnik G start automatyczny, który pozwala ustawić Muvi aby rozpocząć nagrywanie na zmianę grawitacji. Można również teraz uchwycić fotosy odstępów podczas przechwytywania wideo w zestawie wstępnie zdefiniowane okresy dzięki czemu można zaoszczędzić najlepszą nieruchome obrazy zestawu głośnomówiącego podczas nagrywania filmów.

MUVI K2 teraz posiada wymienny akumulator litowy, który ma pojemność 1500mAh, największy na rynku aparat głośnomówiący, który pozwoli na 4 godziny ciągłego nagrywania.

To również statki z serii wodoodpornej obudowy K umożliwiając nurkowania nawet do 100m i posiada przyciski operacyjne kontroli wideo i przechwytywania zdjęć podwodnych. K Series wodoodporna obudowa posiada również zmienny tylne drzwi do użycia z lub bez ekranu LCD odłączanym i ma otwarcie portu dla celów fonograficznych ładowania i gdy wodoszczelna obudowa jest zamontowana na zewnątrz wody. K2 NPNG jest również w pełni kompatybilny ze wszystkimi bieżącymi mocowań i akcesoriów w zakresie MUVI HD.

K2 NPNG wiązka statki w etui, które obejmuje również odłączany ekran widzenia, dzięki czemu można zmienić ustawienia i poruszanie się po menu ekranowe, użyj jako wizjera lub przejrzeć nagranie. NPNG wiązka pakuje również 8GB pamięci, jak zacząć, jak również dodatkowe opcje montażu.

Seria MUVI K teraz przychodzi z wbudowanym Wi Fi o zasięgu do 60 metrów, co pozwala na podłączenie i kojarzenie z smartphone. MUVI serii K aplikacja pozwala podłączyć kamerę K Series bezprzewodowo do telefonu iPhone przez WiFi, dzięki czemu można zobaczyć na żywo, nagrywanie filmów wideo, robić zdjęcia i dzielić się za pośrednictwem poczty e-mail, Facebook, Twitter i więcej. Aplikacja jest dostępna w Google Play Store i również na Apple iOS App Store.

MUVI K2 NPNG nadal ma wszystkie cechy, jak jego poprzednik, takich jak nagrywanie w pętli, auto video, poklatkowego ciągłego zdjęcie, kontroli ekspozycji i zoom cyfrowy.

Cechy:

Zawiera: Ekran LCD

Wytrzymała walizka

Waterproof Case

statywu

Prosty kąt

Uchwyt

Płaski rzep Góra

8GB karta microSD


W runnerinn, pokazujemy całą charakterystykę Muvi MUVI K2 Full HD. W prowadzenie i triathlon sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Muvi MUVI K2 Full HD. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Muvi MUVI K2 Full HD i korzystaj z naszych ofert prowadzenie i triathlon sprzętu.

Cechy Muvi MUVI K2 Full HD

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności