Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Matt

Matt Wind Neck Gt Plus Windstopper

  • Matt Wind Neck Gt Plus Windstopper
  • Matt Wind Neck Gt Plus Windstopper
  • Matt Wind Neck Gt Plus Windstopper

Matt Wind Neck Gt Plus Windstopper

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Matt Wind Neck Gt Plus Windstopper

Neckwarmer z Gore Windstopper softshell obejmujących akty karku szyi i pod wiatr i to w tym samym czasie oddychania. Cabrio jako czapkę.Technologia:


STOPPER WIND:

Membrana WINDSTOPPER® jest bardzo cienki warstwę ochronną, która jest laminowana na tekstylną warstwą lekkiego, co całkowicie wiatroszczelna. Jest on wykonany z tego uniwersalnego polimeru PTFE (z policzterofluoroetylenu), który rozszerza się w celu utworzenia struktury mikroporowatej. Te mikropory są 900 razy większe niż cząsteczki pary wodnej, co pozwala przejść przez pot bez przeszkód. Oznacza to, że membrana WINDSTOPPER zwiększa całkowitą wiatroodporność dowolnego materiału tekstylnego, bez zauważalnie ograniczając jego początkową przepuszczalność powietrza i wagi.


EASY CARE:

Zawsze stosować się do instrukcji producentów opieki. Jeśli nie jest podana, zalecamy następujące: Prać w pralce w 40ºC regularnie (104 ° F). Suszyć lub żelaza na małym ogniu.


Myślisz o zakupie Matt Wind Neck Gt Plus Windstopper? Jest to jeden z top produktów runnerinn, sklepu online prowadzenie i triathlon. Cena 17.95 $, jest limitowana! W runnerinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Matt w super cenie. Wszystkie nasze produkty prowadzenie i triathlon posiadają gwarancję producenta.

Cechy Matt Wind Neck Gt Plus Windstopper

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności