Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

La Sportiva

La sportiva

La Sportiva została założona przez Narsico Delladio we Włoszech w 1928 roku. Firma oferuje najlepsze obuwie techniczne, akcesoria i odzież do przygód na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki, jazda na nartach, wspinaczka, bieganie i alpinizm. La Sportiva ponownie skonfigurowała swoje buty do wspinaczki i trekkingu z technologią i stylem, które zapewniają dodatkowe pchanie, wsparcie i komfort na kamienistych trasach. Z pewnością do takich aktywności na świeżym powietrzu potrzebujesz pary butów, która jest specjalnie do tego zaprojektowana. Zwykłe zwykłe trampki nie dadzą Ci wyników w porównaniu ze specjalnie zaprojektowanymi butami górskimi.
Jeśli jesteś pasjonatem odkrywania pagórkowatych obszarów, musisz mieć wszystkie niezbędne urządzenia, zanim wyjdziesz. La Sportiva oferuje asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów, które zaspokoją potrzeby każdego klienta z całego świata.

WSPINACZKA

WSPINACZKA

Trail Running

Trail Running

Wędrówki

Wędrówki

GÓRA

GÓRA

Podejście

Podejście

GÓRY NARCIARSKIE

GÓRY NARCIARSKIE

Kategorii

Obuwie damskie (29)

Obuwie męskie (50)

Odzież damska (6)

Odzież dziecięca (1)

Odzież męska (17)

Sprzęt do biegania (3)

Torby i saszetki (1)

Wszystko( La Sportiva )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij