Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ksix

Ksix Smartwatch Zeclock Mykronoz

  • Ksix Smartwatch Zeclock Mykronoz
  • Ksix Smartwatch Zeclock Mykronoz

Ksix Smartwatch Zeclock Mykronoz

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Ksix Smartwatch Zeclock Mykronoz

ZeClock to pierwszy analogowy smartwatch, który łączy projekt premium i przełomową technologię. Wyposażony w trzy rączki ruch kwarcowy, łączność Bluetooth 4.0, wbudowany mikrofon, głośnik i intuicyjne przyciski boczne,

ZeClock umożliwia użytkownikom odbieranie i wykonywanie połączeń bezpośrednio z nadgarstka. Na ekranie OLED ZeClock powiadamia użytkowników o połączeniach przychodzących, SMS, e-mailach, programach społecznościowych i przypomnieniach o życiu bez konieczności przeglądania telefonu.

ZeClock obsługuje także Siri i Google Now, aby można było łatwo oddziaływać z telefonem za pomocą poleceń głosowych.

Wyposażony w 6-osiowy przyspieszeniomierz, ślady ZeClock i pokazuje codzienne kroki, dzięki czemu można śledzić poziom aktywności. ZeClock może być również używany jako pilot do robienia zdjęć. ZeClock zawiera funkcję anty-alarmu, która alarmuje, gdy urządzenie nie jest podłączone i znajdź moją funkcję telefonu, która pomaga ją odszukać.

Zgodne z iOS 7+ i wybierz urządzenia z Androidem 4.3 + obsługujące technologię Bluetooth 4.0, ZeClock jest dostarczany z bezpłatną aplikacją mobilną, która pozwala wybrać i wybrać informacje, które chcesz otrzymywać w smartwatch.

Specyfikacje techniczne

Bluetooth: 4.0BLE

Wymiary: 45 x 13,2 mm

Waga: 65 gr

Typ baterii: 200mAh

Czas czuwania: do 3 dni

Wyświetlacz: Quartz OLED

Czujnik: przyspieszeniomierz 6-osiowy

Mikrofon i głośnik: wbudowany mikrofon i głośnik

Temperatura pracy: od 10 ° C do + 60 ° C

Odporność na wodę: IP54

Międzynarodowa gwarancja: 1 rok

Akcesoria w zestawie: stacja dokująca USB

Darmowa aplikacja Android i IOS

IOS 8+

Android 4.3+


Wszystkie produkty prowadzenie i triathlon z kategorii Zegarki mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W runnerinn znajdziesz szeroki wybór Elektronika produktów od Ksix. Ksix Smartwatch Zeclock Mykronoz w cenie 103.95 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Ksix Smartwatch Zeclock Mykronoz

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij