Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ksix

Ksix Accessories Pack for GoPro and Sport Cameras

  • Ksix Accessories Pack for GoPro and Sport Cameras
  • Ksix Accessories Pack for GoPro and Sport Cameras

Ksix Accessories Pack for GoPro and Sport Cameras

Opis produktu Ksix Accessories Pack for GoPro and Sport Cameras

Części zamienne i wierzchowce dla Twojego Camara działania. Zawiera Curved Adhesive Mount, Flat Adhesive Mount, 3 Way Pivot Arm, szybko zwalnianą klamrę, Pionowa szybko zwalnianą klamrę, pęta kamery, śruby kciuk i wtyczki blokujące.


Rozwiń swoje możliwości montażowe, lub użyć jako źródło części zamiennych. Zawiera części i mocowania dla różnych zastosowań.


Uwaga: Zawsze wybrać kask, który spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa podczas korzystania z kasku GoPro zamontować. Postępuj zgodnie z instrukcjami producentów hełm bezpiecznego używania kasku.Specyfikacja:


Zestaw osprzętu dla przygody i Ksix działania kamer.

1 x uchwyt na ramię obrotowe.

2 x uchwyt na klej. Curved

2 x Płaski uchwyt klej.

1 x Uniwersalne paska aparatu.

Kompatybilny z aparatami akcji i sportowych, takich jak Go Pro.


Dodatkowo, Ksix Accessories Pack for GoPro and Sport Cameras w kategorii Elektronika z naszego sklepu online prowadzenie i triathlon, znajdziesz inne powiązane produkty Akcesoria. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Ksix, w runnerinn, znajdziesz produkty prowadzenie i triathlon, które również Cię zainteresują. Ksix koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia prowadzenie i triathlon zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij