Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Keep

Keep K Neck Warmer Kids

  • Keep K Neck Warmer Kids
  • Keep K Neck Warmer Kids
  • Keep K Neck Warmer Kids

Keep K Neck Warmer Kids

Opis produktu Keep K Neck Warmer Kids

Osłona szyi termiczny przeznaczony dla wszystkich sportów na świeżym powietrzu, zwłaszcza górskich i działa, szlak-Runnig, narty we wszystkich kategoriach, kolarstwo, żeglarstwo i motocyklowych.


Zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi, jak również utrzymanie ciepła o wysokiej wydajności w praktykach sportowych podczas użytkowania.


Bezproblemowa odzieży i elastyczna dla lepszego dopasowania.


Wyposażone we wszystkie technologie prowadzą: antybakteryjne, ConfortKEEP, DryKEEP, Przeprowadź lub ThermoKEEP


Myślisz o zakupie Keep K Neck Warmer Kids? Jest to jeden z top produktów runnerinn, sklepu online prowadzenie i triathlon. Cena 7.95 $, jest limitowana! W runnerinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Keep w super cenie. Wszystkie nasze produkty prowadzenie i triathlon posiadają gwarancję producenta.

Cechy Keep K Neck Warmer Kids

Kolor
Rodzaj komina

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności