up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

GU

GU Roctane Ultra Endurance 24 Units Lemonade

plus
  • Play videoGU Roctane Ultra Endurance 24 Units Lemonade
  • GU Roctane Ultra Endurance 24 Units Lemonade

GU Roctane Ultra Endurance 24 Units Lemonade

Opis produktu GU Roctane Ultra Endurance 24 Units Lemonade

Utworzono dla wymagających treningów i zawodów, GU Roctane Energy Gel wyróżnia się od oryginału GU Energy Gel z większą ilością sodu, elektrolit, który pomaga w nawodnieniu, a nawet więcej aminokwasów rozgałęzionych (leucyna, walina i izoleucyna), które zmniejszają zmęczenie psychiczne i spadek uszkodzenia mięśni od naszego pierwotnego GU Energy Gel.

Beta alanina aminokwasów pomaga promować powstawanie domięśniowym karnozyny buforowym, a Alfa ketoglutaran ornityny pomaga promować naprawy mięśni. W 100 kalorii pakiety zawierają węglowodany (maltodekstryny i fruktozy), które używają innych niż konkurencyjne ścieżki w celu maksymalizacji wchłaniania węglowodanów i wykorzystania podczas zmniejszania żołądka niepokój.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że GU Roctane Ultra Endurance 24 Units Lemonade jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię GU Roctane Ultra Endurance 24 Units Lemonade, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym runnerinn. Nasza szeroka kolekcja Napoje zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z prowadzenie i triathlon w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w runnerinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy GU Roctane Ultra Endurance 24 Units Lemonade

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców
Kofeina

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up