Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gow

Gow W/O Hear Monitor

Gow W/O Hear Monitor

Gow W/O Hear Monitor

Gow W/O Hear Monitor

  • Gow W/O Hear Monitor
  • Gow W/O Hear Monitor
  • Gow W/O Hear Monitor
  • Gow W/O Hear Monitor
  • Gow W/O Hear Monitor
  • Gow W/O Hear Monitor

Gow W/O Hear Monitor

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Gow W/O Hear Monitor

GOW jest poręczny system monitorowania aktywności fizycznej na podstawie inteligentnej technologii włókienniczej, Mikroelektroniki i komunikacji bezprzewodowej.


Pełna koncepcja szkolenia, który umożliwia optymalizację fizycznej łatwo personalizacji treningu fizycznego do specjalnych użytkowników cech i monitorowania ich rozwoju.


Kontroluje wysiłek bezpiecznie, wygodnie, precyzyjnie i przyjemnie i dostosowuje szkoleń do poziomu ich użytkowników sprawności.


System szkoleń GOW składa się z czterech elementów:


1. Sensorized odzieży stworzona z materiałów technicznych, aby optymalnie zarządzać wilgoć ciała, wykrywa serca i szybkość oddychania, kluczowych parametrów do określenia intensywności wysiłku.


2. Mikroelektroniki moduł TOUCH GOW jest łatwo podłączyć do sensorized odzieży przez 4 zaciskami. GOW dotykowy gromadzi i przetwarza dane z GOW koszulce, przekazywaniu ich bezprzewodowo (przez Bluetooth) do telefonu komórkowego za pomocą aplikacji pobranych wcześniej GOW Mobile. Moduł dotykowy GOW również wewnętrzny akcelerometr, który wykrywa ruch z odległości nagrywania osobę wyjazd, prędkość i tempo. Jeśli telefon komórkowy nie jest dostępna w trakcie szkolenia, nagrane dane mogą być przechowywane na karty micro SD włożonej do modułu GOW dotykowym.


3. Gow oprogramowania mobilnego dla telefonów komórkowych został opracowany, aby być kompatybilne z większością marek i zakresów.


. Gow Mobile umożliwia łatwy i szczegółowy widok szkoleń zarówno przed, jak i po zakończeniu.


b. Wirtualny trener prowadzi użytkownika przez wiadomości audio, dzięki czemu trening przyjemny i zapewnienia dokładnych wyników.


c. Gow Komórka integruje menedżer muzyczny do tworzenia list odtwarzania, dostosowane do czasu trwania ćwiczeń, a także aplikacja do zarządzania w telefonie GPS.


d. Ćwiczenie jest kontrolowana przez centrum monitoringu i tempo oddychania, dystans, prędkość, tempo, miejsce do pracy i kalorii.


4. Portal Trener Go został stworzony dla użytkowników, aby zarządzać swoją aktywność fizyczną poprzez szczegółowy monitoring sesji.


. Trener Gow pozwala kierować programowanie szkolenia planuje w zależności od celów i cech fizycznych.


b. Wizualne podsumowanie sesji zakończona i badanie statystyk i ewolucji.


c. Zarządzanie ukończonych tras.


d. Treningi są łatwo pobrać na telefon komórkowy.


Wszystkie produkty prowadzenie i triathlon z kategorii Akcesoria i części mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W runnerinn znajdziesz szeroki wybór Elektronika produktów od Gow. Gow W/O Hear Monitor w cenie 38.95 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Gow W/O Hear Monitor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij