up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin jest wiodącym producentem konsumenckich produktów GPS. Ma długą historię oferowania wszechstronnego GPS do jazdy na rowerze, biegania, aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, żeglugi, lotnictwa i motoryzacji. Zdobył również uznanie w inteligentnych zegarkach na całym świecie. Na świecie istnieje wiele firm zajmujących się GPS, które oferują specjalistyczne usługi w zakresie monitorowania i programów szkoleniowych. Jednak firma Garmin wyróżnia się z tłumu ze względu na jakość produktów. Zadowolenie klientów i zachęcenie ich do uprawiania sportów i treningów jest podstawowym celem firmy Garmin.
Garmin Forerunner na przestrzeni lat zyskał ogromną popularność wśród entuzjastów outdooru. Jest to idealne urządzenie do założenia na nadgarstek i monitorowania treningu oraz aktywności na świeżym powietrzu. Garmin
Forerunner mierzy dystans, spalone kalorie, prędkość i tempo podczas całego treningu fizycznego i biegu. Mając na końcu prekursora Garmin, możesz poprawić swoje wyniki, ponieważ pomaga on monitorować wszystkie szczegóły sygnału dotyczące ruchu.
Garmin Forerunner GPS jest przeznaczony do obliczania i przechowywania informacji podczas biegania lub wykonywania jakiejkolwiek aktywności fizycznej, które można później odzyskać. Produkty Garmin są coraz bardziej zaawansowane, aby sprostać standardom nowej ery.

BIEGANIE

BIEGANIE

Jazda rowerem

Jazda rowerem

WELLNESS

WELLNESS

zegary zewnętrzne

zegary zewnętrzne

GPS NA ZEWNĄTRZ

GPS NA ZEWNĄTRZ

MULTISPORTY / PŁYWANIE

MULTISPORTY / PŁYWANIE

Kategorii

Elektronika

Odzyskiwanie i opieka

Wszystko( Garmin )
clouse menu Zamknij