Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Vivofit

  • Garmin Vivofit
  • Garmin Vivofit

Garmin Vivofit

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Garmin Vivofit

Centrum Zespół, który porusza się w tempie swoje życie


- Uczy się poziomu aktywności i przypisuje indywidualną dzienny cel


- Wyświetla kroki, kalorie, dystans i monitory snu


- Pary z czujnikiem tętna ¹ za działalność sportowo


- 1 rok oraz żywotność baterii; wodoodporny ²


- Zapisz plan i udostępniać swoje postępy w Garmin Connect ™


Bez względu na poziom sprawności, wiesz już aktywne kroki można podjąć, teraz może poprawić ogólny wellness dziś, jutro i dobrze na przyszłość. I choć wydaje się proste, aby wydostać się z tego krzesła częściej i przejść, co trzymać, to inna sprawa. To miejsce, gdzie vívofit może okazać dobre intencje w ustawicznego nawyków. To jedyny zespół fitnes że wita spersonalizowanej codziennej bramki, śledzi postępy i przypomina, kiedy nadszedł czas, aby przejść.Zindywidualizowane codzienne cele:


vívofit uczy aktualnego poziomu aktywności, a następnie przypisuje osiągalna codziennie cel. Jak spełnić swoje etapy, będzie vívofit dostosować swój cel na następny dzień, stopniowo trąca cię w kierunku zdrowszego stylu życia. Na Garmin Connect ™, naszej społeczności wolnego fitness, online, możesz zarabiać wirtualne plakietki i zobaczyć postępy.Mówi czasu i czas, aby przejść:


Badania pokazują, przedłużone okresy przestoju, takich jak siedzi przy biurku zmniejsza w organizmie produkcję enzymów spalanie tłuszczu. Można odwrócić ten efekt poprzez częste, krótkie przerwy przez cały dzień spacerem. I choć można stracić poczucie czasu i zapomnieć, aby przenieść, vívofit wie. Na wyświetlaczu pojawia się czerwony pasek ruch po 1 godzinie bezczynności i buduje, kiedy już siedział zbyt długo. Po prostu chodzić na kilka minut, aby zresetować pasek ruch.Ruszaj się:


Gdy jesteś gotowy do podjęcia kolejnych kroków w kierunku poprawy zdrowia, vívofit posiada dodatkowe funkcje, aby utrzymać motywację. Użyj ¹ pulsometru z vívofit nagrywać swoje dane tętna i uzyskać bardziej dokładne informacje kalorii spalić przydatności dla każdej działalności, np. biegu lub sesji na siłowni. Również w Garmin Connect, możesz dołączyć wyzwania online z innymi użytkownikami vívofit lub rozpocząć własną konkurencję z przyjaciółmi, by rywalizować o wirtualnych odznak i chwalenie się praw.Zawsze na:


vívofit następuje postęp 24/7, a to może zostać na dłużej niż rok bez wymiany baterii. Ustaw tryb uśpienia, gdy idziesz do łóżka i vívofit będzie kontrolował resztę. Na Garmin Connect, można zobaczyć całkowity godzin snu, a także okresy ruchu i spokojny sen. Zespół vívofit jest wodoodporny ², więc można prysznic lub złapany w deszczu, bezproblemowe.Get Connected:


Za dotknięciem jednego przycisku, można bezprzewodowo synchronizować vívofit z Garmin Connect, aby zobaczyć pełny obraz Twoich postępów, dołącz wyzwania online i zarabiać wirtualne odznaki za dodatkową motywację. Możesz uzyskać dostęp do naszego społeczeństwa internetowego z komputera lub na kompatybilnym ³ urządzenie mobilne z aplikacji Garmin Connect ™ Mobile.Dane techniczne:


- Fizyczny i wydajność


- Wymiary urządzenia 21mm szerokości x 10,5 mm grubości


- rozmiary Wristband (długość) 120-175mm (małe); 152-210mm (duży)


- Rozmiar wyświetlacza 25,5 mm szerokości x 10 mm wysokości


- Waga 25.5g


- Bateria CR1632 dwa wymienne monety komórki


- Żywotność baterii 1 rok lub większa


- GPS Enabled Nie


- Tak wodoodporna (do 50m)Cechy:


- Historia Sklepy ponad 1 miesiąca 24/7 Dane o urządzeniu między synchronizacji


- Pulsometr kompatybilny Tak


- Bezprzewodowa synchronizacja Tak (technologia Bluetooth ® Smart ™ lub USB ANT Stick)


- Garmin Connect ™ Compatible Tak


- Możliwość dostosowania danych ekrany Tak


- Płacąc pola danych / ekrany Dzienna liczba krokiem, celem odliczanie, dystans, kalorie, czas dnia, tętno i serce strefy stopaW polu:


- Vívofit z dużego i małego zespołu


- Memory Stick USB ANT ™


- Dokumentacja


Garmin Vivofit to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z prowadzenie i triathlon. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Bransoletki aktywności i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie runnerinn! Oferujemy szeroki wybór Garmin, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Vivofit

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij