Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Vivoactive HR

  • Garmin Vivoactive HR
  • Garmin Vivoactive HR
  • Garmin Vivoactive HR

Garmin Vivoactive HR

Opis produktu Garmin Vivoactive HR

GPS SmartWatch z Wrist oparciu tętna

SmartWatch GPS z światła słonecznego czytelny, kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości

Zbudowany w aplikacjach sportowych należą GPS włączony bieg, jazda na rowerze, pływanie i więcej - nie wymaga połączenia z telefonem

Dostosuj z wolnymi tarczę zegarka wzorów, widżetów i aplikacji z naszego sklepu Połącz IQ ™

Otrzymuj inteligentnej notifications¹ i inteligentne trening z Garmin Connect ™, gdy w połączeniu z telefonem

Do 8 dni w trybie baterii life² tracking³ zegarek / działalności lub do 13 godzin przy użyciu GPS

vívoactive HR Tętno Ekran

Wszystko serce, cały czas

Z Elevate ™ stopy nadgarstka serca technology3 można porzucić pas piersiowy i pomiar tętna z nadgarstka. Wykorzystując dane tętna, vívoactive HR zapewnia spalone kalorie informacje i ilościowo intensywność zajęć fitnessu, zapewniając lepszą kredyt dla efforts.³

Utrzymuje ze wszystkimi Your Active Moments

Biegać, rower, pływanie, golf, narty i więcej z vívoactive WP. Jego GPS włączone, wybudowany w aplikacjach sportowych śledzić swoje statystyki, podczas gdy inteligentne notifications² pozwalają pozostawać w kontakcie - to wszystko dzięki czemu można zachować swoje życie w równowadze. vívoactive HR nadal śledzić activity³ przez cały dzień przez liczenie kroków i podłogi wspiął jak również monitorowania snu i obliczania intensywności minut. Z wykrywaniem aktywności auto, vivoactive HR nawet nagrywa swoje działania, gdy użytkownik zapomni nacisnąć przycisk start. Nie trzeba się martwić o utrzymanie zegarek z tobą. Akumulator wystarcza na maksymalnie 8 days² w trybie śledzenia zegarek / działalności lub do 13 godzin przy użyciu GPS.

Insights z Garmin Connect

Przez cały dzień, vívoactive HR automatycznie syncs¹ do Garmin Connect. Garmin Connect to jedyna bezpłatna aplikacja, która poznaje cię, a następnie dostarcza spostrzeżenia, które pomogą Ci pokonać wczoraj. Należą do nich sygnały, aby przenieść, jeśli nie jesteś na dobrej drodze, aby spełnić swój cel - krok lub pozdrowić kiedy to zrobić hit tych etapów. Plus, dostaniesz zdrowe wskazówki od ekspertów, które stają się jakby wirtualnymi trenerami.

vívoactive HR Ostatni start ekranu

Hit The Running uziemienia

Wykorzystując swoje wbudowany akcelerometr i GPS, vívoactive HR pozwala na uruchamianie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Można skonfigurować alerty drgań na tętno, tempo run / odstępach chodzić i więcej. Inne funkcje treningowe obejmują Auto Lap® i Auto Pause®. Zapewnia poczta podsumowanie biegu z statystyki, takie jak przebieg ogólnej, kalorie, średnie tempo i ogólny czas.

Na rowerze

GPS włączona aplikacja cycling mierzy czas, dystans, prędkość i kalorie. Jest on kompatybilny z sensors4, takich jak prędkość i rytm, aby zmierzyć swoje postępy w treningu jeździ jak również codziennych dojazdów; również kompatybilny z Varia® Światła i radar do bezpieczniejszej jazdy.

vívoactive HR mój dzień - jazda na rowerze ekranu

Nurkować w

Hit na basen i zobaczyć szczegółowe statystyki, jak i całkowitego przedziału dystans, tempo i liczby kresek, rodzaju udaru i innych. Niech aplikacja pływanie obliczyć wydajność przy SWOLF, który dodaje czas i liczbę uderzeń potrzebny do pływania długości basenu. Interwał Hrabia pozwala bezproblemowo wstrzymać, a następnie wznowić trening. Pod koniec treningu, przeglądać dane sumaryczne, które obejmuje interwał i średnie sesji, całkowity czas i zapisy osobowych.

Tee Off

Zagraj w nowe kursy codziennie od pobrania jednego z 40000 Plus oczywiście mapy z naszej bazy danych na całym świecie pola golfowego. Aplikacja golfa może pokazać uproszczony widok na zieleń i pomóc śledzić swój wynik, dzięki czemu można zobaczyć, jeśli jesteś pod lub nad par.

Row, Row, Row

Jeśli lubisz wiosłować wyżywienie i wiersz - wewnątrz lub na otwartej wodzie - zbudowany w internatach wiosło torach aplikacji i wyświetla wszystkie swoje statystyki. Zobacz tempo, całkowity czas, dystans i udar wszystkim na pierwszy rzut oka, gdy na wodzie lub w siłowni.

Na stokach

Dla dniu spędzonym na nartach lub snowboardzie, vívoactive HR mierzy prędkość 3 D poprzez obliczenie prędkości i dystansu na wzniesieniu w stosunku szerokości i długości geograficznej. Zapewnia również swoje podziały automatycznie i daje możliwość, aby włączyć Auto Pause, który marznie timer automatycznie po zatrzymaniu lub jeździć windą.

vívoactive HR Inteligentny Ekran Powiadomienia

Pozostawanie w kontakcie

vívoactive HR delikatnie wibruje w celu poinformowania wszystkich tych samych zgłoszeń otrzymywanych na kompatybilnym device¹ - od rozmów telefonicznych z wpisami społecznościowych innymi wpisami z aplikacji mobilnych. vívoactive HR wyświetla także informacje o pogodzie, temperatura i wiele innych. Dodatkowo, pozwala sterować odtwarzaniem muzyki w telefonie, znajdź swój Phone1, zdalnie sterować aparatem działania VIRB® i niech twoi przyjaciele i rodzina śledzić swoje działania w czasie rzeczywistym z LiveTrack. Personalizacja vívoactive HR z twarzy zwyczaj oglądać, pól danych, aplikacji i widgetów z naszego sklepu Połącz IQ ™.

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne Oglądaj tylko: 30,2 mm x 57,0 mm x 11,4 mm. Regularne ataki obwodzie nadgarstka 137 mm do 195 mm; X dużych obwodach pasuje nadgarstka 162 mm do 225 mm

Rozmiar wyświetlacza, WxH 28,6 mm x 20,7 mm

rozdzielczość ekranu, WXH 205 x 148 pikseli

Ekran dotykowy

kolorowy wyświetlacz

Waga regularne zespoły: 47,6 g; X duże zespoły: 48,2 g

Akumulator Bateria litowa bateria

Żywotność baterii do 8 dni w trybie SmartWatch (z monitorowaniem stopy 24/7 serca), 13 godzin w trybie GPS

Ocena woda 5 ATM

włączony GPS

GLONASS

Wysoka czułość odbiornika

barometryczny

elektroniczny kompas

Powiadomienia inteligentne (wyświetlacze e-mail, tekst i inne alarmy, gdy w połączeniu z kompatybilnym telefonem)

Alarm wibracyjny: (wybór między tonów alarmowych i / lub alarm wibracyjny)

sterowanie muzyką

Znajdź mój telefon

kontrola VIRB®

Funkcje zegarka czas, data, kalendarz i alarm

Mapy i Pamięć

Waypointy / ulubione / pozycje Zapisz lokalizacja

funkcje biegowe

Akcelerometr (oblicza odległość do treningów wewnętrznych, bez konieczności czujnikiem na nogę)

osobiste rekordy

Funkcje rowerowe

Czujnik prędkości rowerów / rytmu Tak (opcjonalnie)

Funkcje zwiększające wydajność

Czujnik tętna Tak (oparte na nadgarstek)

Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości)

Auto Lap® (automatyczne rozpoczynanie nowego okrążenia)

Auto Scroll (przełączanie stron z danymi podczas treningu)

Alert tempa (uruchamia alarm, jeśli różnią się od ustawionego tempie)

Alert / odległość Czas (wyzwala alarm po osiągnięciu celu)

Tętno obliczanie kalorii w oparciu

Oblicza spalone kalorie

Konfigurowalny ekran (y)

Odporny na wstrząsy

Funkcje pływania

Metryki basen pływać (długości, dystans, tempo, liczba udar / szybkość, kalorie)

Cechy gry w golfa

Środki strzału odległość (oblicza dokładny metraż dla ujęć z dowolnego przedmiotu)

Yardage do f / M / B (odległość do przedniej, środkowej i tylnej części zielone)

Yardage do layups / doglegs

cyfrowy Scorecard

Cechy śledzenie aktywności

krokomierz

Celem Auto (uczy swój poziom aktywności i przypisuje codziennie krok cel)

Przenieś Bar (wyświetla się na urządzeniu po okresie bezczynności; chodzić na kilka minut, aby go zresetować)

Monitorowanie uśpienia (monitory sumie sen i okresy ruchu lub spokojny sen)

Garmin Connect ™

Garmin Connect ™ kompatybilne (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do komputera)

Dodatkowy

Dodatkowy

Pary z smartfonie delikatnie wibruje i wyświetla alerty dla połączeń przychodzących e-maili, tekstów i elementów kalendarzowego oraz powiadomień z mediów społecznych i innych aplikacjach mobilnych

Podłączyć Wsparcie IQ ™: Tak (tarcz, pola danych, widżety i aplikacje)

Oblicza podłogi wspiął: tak

Oblicza intensywności minut: tak

Łączność bezprzewodowa: Tak (ANT + ™ oraz Bluetooth Smart)

Obsługuje tętno i strefy tętna: tak

Na aplikacje sportowych urządzeń: bieganie, bieganie kryty, jazda na rowerze, jazda na rowerze kryty, spacery, indoor walking, wioślarstwo, wioślarstwo kryty, basen, gra w golfa, narty / internatach, narty biegowe, wstać wiosła na pokład (SUP)

Na widgetów urządzenia / ekranów: Mój dzień intensywność minut, tętno, ostatniego sportu, inteligentnych powiadomień, pogoda, VIRB® działania aparatu / Remote, Varia zdalnego sterowania, odtwarzacz muzyczny, kalendarz, kroków, kalorie, spać, biegać, rower, pływanie i golf


Dodatkowo, Garmin Vivoactive HR w kategorii Elektronika z naszego sklepu online prowadzenie i triathlon, znajdziesz inne powiązane produkty Smartbands. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Garmin, w runnerinn, znajdziesz produkty prowadzenie i triathlon, które również Cię zainteresują. Garmin koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia prowadzenie i triathlon zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Garmin Vivoactive HR

HRM w zestawie
Kolor

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Strada

-

Dzień dobry. Czy zegarek jest kompatybilny z aplikacją Strava jak GPS na inne o tej samej marki? sportily

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć, podobnie jak inne urządzenia firmy Garmin, twoje działania będą synchronizowane automatycznie po Sstrava przesłać do Garmin Connect. Ale nie powinno być ustawione wcześniej. Z poważaniem.

Dobry

-

Najlepszy produkt

Robi to, co reklamuje

-

Nadaje się do codziennego (struktura wygodne, lekkie, dobrze nadaje się do nadgarstka bez nadmiernej objętości, dyskretnej i czytelny ekran oraz podświetlany) i sportu (środki w celu poprawienia wszystko, co zapowiada: trasa GPS , pogoda, wysokość, odległość, FC ... i myślę, że więcej funkcji i nie dostał do zbadania. i batyskaf). Bateria trzyma bardzo poprawne (możliwość d'activar i wyłączać różne funkcje w zależności od potrzeb pozwala wydłużyć go) Sync bezproblemowo z mobilnych i PC

Odpowiadając na michibiki

-

Zakup jest rozważane. Czy to z odpowiadającym gronas ale albo odpowiadałaby Japonii GP MICHIBIKI.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności