Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Strap Forerunner 10

  • Garmin Strap Forerunner 10
  • Garmin Strap Forerunner 10

Garmin Strap Forerunner 10

Opis produktu Garmin Strap Forerunner 10

Utrzymać szkolenie na torze - i być stylowe - z tych kolorowych pasm dla urządzenia Forerunner 10/15. Zespoły są w 2 rozmiarach: małe i duże. Duże zespoły są na modelach, które mają nieco większy tarczy zegarka i szerszą opaskę

Zamawiaj Garmin Strap Forerunner 10 i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Garmin Strap Forerunner 10, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Garmin Strap Forerunner 10 w magazynie w cenie 14.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Części zapasowe, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Garmin Strap Forerunner 10

Rodzaj produktu
Kolor
Podkategorie

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Pasek

-

Cieszę się, że znalazłem to, czego chcę

Garmin forerunner 10

-

Zastanawiam się, co jest rozmiar bransoletki? Bo tylko duże czy małe pozostawia mnie wątpliwości, czy działania na zegarek.

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, jest to element jest wersja mała wielkość. Pozdrowienia.

Garmin forerunner pasek 10

-

Nie rozumiałem, kiedy mówi, że zespół jest w dwóch rozmiarach. Ma dwie pary bransoletki? Mój Garmin jest mała czarna. Ta bransoletka służy mu?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, to jest mała czarna modelu. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij