Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Strap For Forerunner 225

  • Garmin Strap For Forerunner 225
  • Garmin Strap For Forerunner 225
  • Garmin Strap For Forerunner 225

Garmin Strap For Forerunner 225

Opis produktu Garmin Strap For Forerunner 225

Trzymaj swój trening na torze - i być stylowe i wygodne - z tym regulowanej opaski na urządzeniu Forerunner 225. Zespół pochodzi z części szpilki, 2 śrubokręty do usuwania pin i instrukcją.

Kupuj swoje ulubione Elektronika modele i ciesz się prowadzenie i triathlon. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Garmin Strap For Forerunner 225. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Garmin Strap For Forerunner 225, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w prowadzenie i triathlon telefonicznie lub email.

Cechy Garmin Strap For Forerunner 225

Ładowarki i akumulatory

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ravis

-

Produkt zgodny, można łatwo zmienić.

Świetnie!

-

Orginalremen na zegarek poniósł poważny rozłam i jechał całkowicie przejść na kawałki, kiedy znalazłem to, ale przełączony tak, że mogę nadal korzystać z zegara na co dzień.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności