Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Speed senseor

  • Garmin Speed senseor
  • Garmin Speed senseor
  • Garmin Speed senseor

Garmin Speed senseor

Opis produktu Garmin Speed senseor

Monitorować swoją kadencję i / lub prędkość pedałowania podczas jazdy z tych łatwych w montażu czujników bezprzewodowych.


Wystarczy zamontować czujniki i jeździć. Bez magnesów i innych części narażonych na korekty, czujniki te są łatwe do zainstalowania, utrzymania i poruszania się między rowerami.


Czujnik kadencji laczy do dowolnego rozmiaru ramię korby i mierzy uderzeń pedałów na minutę, dzięki czemu można uzyskać jak najwięcej z treningu.


Czujnik prędkości przywiązuje do piasty koła i obu samorządów kalibruje z urządzenia Edge dać dokładną prędkość i dystans w każdym czasie, w tym pomieszczeniu na trenera turbo.


Połączyć je obie i poprawić swój życiowy lub zobaczyć, gdzie stoiska z zalet.Cechy:


- Czujnik prędkości


- Czujnik prędkości pokrowiec


- Sensor kadencji


- 3 paski czujnik kadencji


- Instrukcja


- Czujnik prędkości


- Czujnik prędkości pokrowiec


- Instrukcja


- Sensor kadencji


- 3 paski czujnik kadencji


- Instrukcja


Lubisz Garmin Speed senseor? Zapoznaj się z kolekcją prowadzenie i triathlon i odkryj duży wybór produktów do Elektronika i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla prowadzenie i triathlon. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Elektronika jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Prędkość i rytm?

-

Wykonuje zarówno czujniki czy tylko jeden?. dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, cena jest tylko dla czujnika prędkości. W pudełku znajdziesz:
-Czujnik prędkości
Tuleja czujnika prędkości
-Podręcznik
pozdrowienia

Nie ma problemu w ogóle

-

Produkt jest po prostu użyteczne. Łatwy w instalacji i łatwe do łączenia. Wybrałem ten czujnik do pomiaru prędkości dla Pioneer pedałowania monitora. Kocham to z punktu łatwo zamontować do drugiego koła, które posiadam. Transakcja że zrobiłem było pierwsza. Zazwyczaj inne sklep internetowy nie przygotowuje program serwisowy śledzenia niskie opłaty przewozowej. Ale Trekkin daje programu doskonalenia zawodowego dla wszystkich planów wysyłka. To z pewnością wspaniały dla wszystkich, aby oferty z zagranicy.

Prędkości i czujnik kadencji garmin

-

Model ten ma zastosowanie do Garmin 910XT? Dziękuję.

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, ten produkt jest zgodny z Garmin 910XT. Dziękuję.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności