Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Nylon Watch Straps

  • Garmin Nylon Watch Straps
  • Garmin Nylon Watch Straps
  • Garmin Nylon Watch Straps

Garmin Nylon Watch Straps

Opis produktu Garmin Nylon Watch Straps

Dostosuj swój zegarek Garmin kompatybilnego z tym pierścieniem, 3 balistycznego nylonu dla bezkompromisowego stylu i wykończenia. Zawiera narzędzia i szpilki do usunięcia. Dostępny w 2 kolorach: Olive Drab i czarny (sprzęt po obu pasów jest czarne i pokryte PVD).

Co sądzisz o Garmin Nylon Watch Straps w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie prowadzenie i triathlon, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Garmin. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Elektronika .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

To jest dobre.

-

Żałuję, że to było dobre, jeśli kupisz wcześnie. To jest dobre. To nadgarstka i zegarek nie jest bolesne, ponieważ nie dotykać bezpośrednio. To znacznie tańsze niż zakup w Japonii.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności