Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Fenix 3

  • Garmin Fenix 3
  • Garmin Fenix 3

Garmin Fenix 3

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Garmin Fenix 3

GPS Sport Watch Bezkompromisowa

Antena ze stali nierdzewnej EXO w GPS + ™ GLONASS wsparcia dla szybkiej poprawki i dokładności

3,1 cm wyświetlacz (1,2 cala) kolorowy czytelny w słońcu Chroma ™

Wysokościomierz, barometr i kompas z 3 osi auto kalibracji

Pomoc szerokiego wyboru zajęć sportowych i dedykowanych profili użytkowników z takich bieganie szlak, pływanie, spacery, jazda na nartach i więcej

Zaawansowane funkcje treningowe do ćwiczeń, w tym VO2max and Recovery Advisor i klasycznych funkcji nawigacyjnych firmy Garmin, takich jak TracBack

Inteligentne funkcje, takie jak inteligentne powiadamianie i wsparcie Połącz IQ ™ do dalszego dostosowywania aplikacjiFenix ​​3 jest bezkompromisowy sportowy zegarek GPS zaprojektowany dla wymagających sportowców i poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu. Jest zasilany przez GPS i GLONASS poprzez nową antenę stali EXO i genialny kolorowym wyświetlaczem. Fenix ​​3 jest zapakowany w wielu szkoleniach sportu, bieganie i nawigacji. Wprowadza trudny sport konstrukcja z wysokiej jakości materiałów i inteligentnych funkcji, takich jak Podłącz IQ Apps


Prawda WSZECHSTRONNY

Fenix ​​3 został zaprojektowany, aby pomóc ludziom w czasie swoich zajęć sportowych i życia na świeżym powietrzu. Obsługuje sportu wydajności jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, biegi, szkoleń wewnętrznych, narciarstwo biegowe, a także triathlon i rekreacyjnych suchas wędrówki, wspinaczki i narciarstwa zjazdowego. Mierzy wydajność w podróży, śledzi działania do współdzielenia i nawiguje użytkownika z powrotem do domu pod koniec przygody. I to nie koniec. Otwiera nowe wsparcie ConnectIQ App dla fenix 3 się potencjał do rozwoju o wiele więcej funkcji i dla wszystkich rodzajów działalności w najbliższej przyszłości.


Gdy praca staje się poważna

Fenix ​​3 jest pełen możliwości szkoleniowych krawędzi cięcia Garmin. W przypadku korzystania z czujnika tętna (wliczone w Performer Bundle) może dać statystyki dotyczące swojej formie i kondycji. Pierwszy to VO2 Max, który daje oszacowanie rzeczywistej sprawności w oparciu o wydajność i tętna danych. Fenix ​​3 jest jeszcze w stanie dokonać prognozy na czas wyścigu w oparciu o VO2 Max wartość. Po treningu doradcy odzyskiwania mówi, ile czasu trzeba, aby odzyskać od ostatniego activity.¹ Fenix ​​3 łączy wyrafinowane komentarze na formularzu czujnika biegu, aby zapewnić wiele zaawansowanych wskaźników eksploatacji. W przypadku użycia z monitor¹ okresie HRM (zawarte w pakiecie) wykonawca, fenix 3 zgłasza swoją kadencję, pionowe drgań i czas w inny sposób kontaktu z gruntem, jak bieganie Dynamics wie. Te wskaźniki pokazują efektywność jazdy - coś można wykorzystać do poprawy wydajności w czasie.


Uruchom w pionie

W celu zaspokojenia szczególnych potrzeb biegaczy szlak, fenix 3 zapewnia dedykowany profil szlak. Nowe funkcje obejmują automatyczne przełączenie do prezentacji danych rdzenia podczas biegu płaskiego sekwencje wspinaczkowe i kontra więcej wspinaczkowych odpowiednich danych, takich jak wynurzania wydajności i podzielone na kolanach prędkości pionowej. Dla biegaczy Trail Ultra zapewnia dodatkową 3 fenix żywotność baterii w trybie UltraTrac i opcję, aby uruchomić zegarek z zewnętrznego zasilacza o dużym wyzwaniem.


Dive In

Niezależnie od tego czy trening na basenie lub w otwartych wodach, fenix 3 rejestruje szczegółowe metryki pływać, w tym dystans, tempo i stopy liczby kresek, udaru mózgu i wynik SWOLF. Wiertarka funkcji rejestrowania pozwala łatwo zalogować pływać i zestawy ćwiczeń kopnięcie na basenie, a 2 rodzaje timerów odpoczynku bieżąco przesuwając się od ściany na czas. Alerty w czasie, aby pomóc utrzymać tempo, lub powiadomienia odległości, tak aby wiedzieć, kiedy zestaw jest skończona. Istnieją nawet alarmy dla kalorii i stopy skoku.


Jechać Na

Fenix ​​3 jest kompatybilny z czujnikami prędkości, takich jak rytm i tętna, aby zapewnić zaawansowane możliwości szkoleniowych dla treningów rowerowych. Może również wyświetlać wskaźniki mocy, gdy w połączeniu z miernikami mocy ANT +, w tym linii wektorowych z pojedynczych i podwójnych pedałów opcji wykrywania. Jeśli trenujesz z licznikiem monitora pracy serca i energii, fenix 3 może uzyskać max VO2 swój szacunek do jazdy na rowerze, aby pomóc zmian w sprawności monitora.


Weź ten bieg

Tryb zarządu Ski stawia prędkość, dystans, spadania i automatyczny licznik (z run Auto Pause dla linii windy) i dalej na wyciągnięcie ręki. Można nawet użyć Fenix ​​3 jako rękawic przyjazny pilota, poprzez ANT + ®, dla kamer działania VIRB® i VIRB Elite.


Wiesz, na swój sposób

Fenix ​​3 świadczy kompleksowe nawigacji i śledzenia funkcjonalności, aby poprowadzić Cię na i na uboczu. Fenix ​​3 rejestruje wykres śladu GPS tworząc "okruchy chleba szlak", jak poruszać. To także pozwala na oznaczanie miejsc, takich jak linii startu / mety, oczywiście punktu kontrolnego lub kempingu, pojazdu lub innego punktu. Z fenix 3, można tworzyć i odbyć studia lub zaznaczyć maksymalnie 1000 miejsc i nawigację do nich. Planować podróże i przygody dzielić się z przyjaciółmi i rodziną za pomocą bezpłatnego narzędzia firmy Garmin BaseCamp planowania na komputerze ™.


Więcej niż tylko czujniki ABC

fenix 3 jest wyposażony wskazaniach atmosferycznego oraz elektroniczny kompas 3 osi. Urządzenie kalibruje auto tezy czujników za pomocą swojego odbiornika GPS, aby zapewnić możliwie najdokładniejszych informacji. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane wysokości dokładnie monitorować wjazd i zjazd, a barometr może być stosowany do przewidywania zmian pogody, pokazując krótkie trendy utrzymujące ciśnienia powietrza. 3 osiowy kompas elektroniczny utrzymuje znaczenia, czy jesteś w ruchu, czy nie. W celu dokładnego odczytu temperatury z zegarka, powiązać Fenix ​​3 o naszej zewnętrznego czujnika temperatury tempe.


Wielki styl, który stoi do najtrudniejszych warunków

Fenix ​​3 jest dostępny w 2 odważnych modeli: szary z podstaw chronionej kopułą kryształ i czarny pas; srebrny z podstaw chronione kopułą kryształ i czerwony pasek. Każdy zegarek jest wyposażony w ultra mocną obudowę z włókna szklanego i przyciski ze stali nierdzewnej do dużej wytrzymałości. Wysokiej rozdzielczości czytelny w słońcu wyświetlacz kolor Chroma z podświetleniem LED pozwala na dostęp do danych w każdych warunkach oświetlenia. Fenix ​​3 jest woda oceniono na 100 metrów i posiada żywotność baterii do 50 godzin w trybie UltraTrac, 16 godzin w trybie GPS i do 3 miesięcy w trybie zegarek (wszystko w zależności od ustawień).


Podłącz IQ ™ Apps

Fenix ​​3 wykorzystuje platformę IQ Połącz Inne ustawienia, dzięki czemu można dostosować swój zegarek z aplikacji, widgetów, ConnectIQ pól danych i unikalne twarze zegarków które sprawiają, że SmartWatch Garmin jeszcze mądrzejszy.


Pozostań w kontakcie

Fenix ​​3 jest naprawdę mądry i zapewnia kontakt ze światem - czy to poprzez smartfonie otrzymać inteligentnych powiadomień bezpośrednio na watch², lub poprzez hotspot WiFi dla Twojej płynne automatyczne przesyłanie do działalności Garmin Connect ™. Jeśli chcesz, fenix 3 nawet utrzymuje rodzinę i przyjaciół poinformował o swoim miejscu pobytu przez LiveTrack². Uzyskać jeszcze więcej informacji z fenix 3 poprzez połączenie go z jednym z wielu opcjonalnych czujników ANT + Garmin Vector® dla władzy, jak jazda na rowerze, Tempe TM dla temperatury, run HRM dla dynamiki biegania i częstości akcji serca i wielu innych.Własności fizyczne i działanie

Fizyczne wymiary 2,0 "x 2,0" x 0,6 "(51,0 x 51,0 x 16,0 mm)

Rozmiar wyświetlacza, WxH 1,2 "(30,4 mm)

Rozdzielczość wyświetlacza, 218 x 218 WxH pikseli; transfleksyjny kolor MIP

Kolorowy wyświetlacz

Tryb wyświetlania negatywne

Waga Z wszystkich linków: 6,56 uncji (186 g); Gumkami: 3,0 uncji (85 g)

Akumulator litowo-jonowy 300 mAh

Żywotność baterii do 50 godzin w trybie UltraTrac; do 20 godzin w trybie treningu GPS; do 6 tygodni w trybie zegarek

Ocena wody 10 ATM

Włączony GPS

GLONASS

Wysoka czułość odbiornika

Barometryczny

Elektroniczny kompas

Powiadomienia inteligentne (wyświetla e-mail, tekst i inne powiadomienia, gdy w połączeniu z kompatybilnym telefonem)

Alarm wibracyjny

Sterowanie muzyką

Znajdź mój telefon

Kontrola VIRB®

Funkcje zegarka Godzina (12 / 24h), kalendarz (dzień / data), alarm dzienny

Mapy i pamięć

Wbudowanej pamięci 32 MB; dostępne 23 MB

Waypointy / ulubione / pozycje 1000

Trasy 50

Funkcje biegowe

Wirtualny Pacer ™ (porównuje bieżące tempo do celu)

Szacunek max V02

Odzyskiwanie doradcą

Predyktorem Race

Dynamika przebiegu

Akcelerometr (oblicza odległość do treningów wewnętrznych, bez konieczności korzystania z czujnikiem na nogę)

Osobiste rekordy

Funkcje rowerowe

Kompatybilny z Vector ™

Wiele profili rowerowe

Czujnik prędkości rowerów / kadencji Tak (opcjonalnie)

Bieganie i jazda na rowerze Cechy

Czujnik tętna Tak (Niektóre wersje)

Virtual Partner® (pociąg przeciwko osobie cyfrowej)

Wirtualny Racer ™ (konkurować z innymi działaniami)

Auto Pause® (wstrzymać i wznowić stoper na podstawie prędkości)

Sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) Multi

Auto multisport (przełączać tryby sportowe z 1 naciśnięciu przycisku)

Zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych, zorientowani na cel treningów)

Alert tempa (uruchamia alarm, jeśli różnią się od ustawionego tempie)

Trening interwałowy (ustawić interwałów ćwiczeń i odpoczynku)

Tętno kalorii na podstawie obliczeń

Oblicza ilość spalonych kalorii

Efekt szkolenia (środki oddziaływania działalności na swojej kondycji tlenowej)

Funkcje pływania

Metryki Basen swim (długości, dystans, tempo, liczba udar / stopa, kalorie)

Identyfikacja typu Stroke (np freestyle)

Metryki otwarta pływackiej wody (dystans, tempo, liczba udar / stopa, kalorie)

Wiertarka logowania

Reszta liczniki

Funkcje śledzenia aktywności

Krokomierz

Celem auto (uczy poziomu aktywności i przypisuje codziennie krok cel)

Przesuń Bar (wyświetla się na urządzeniu po okresie bezczynności; chodzić na kilka minut, aby je zresetować)

Monitorowania snu (sen i monitory łącznie okresy ruchu lub spokojny sen)

Garmin connect®

Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Automatyczna synchronizacja (automatycznie przesyła dane do komputera)

Dodatkowy

Dodatkowy

Podłącz IQ aplikację ™ wsparcia: Tak (twarze zegarki, pola danych, widżety i aplikacje)

Antena EXO ™ (GPS / GLONASS): Tak

Łączność bezprzewodowa: Tak

ANT + ®: Tak

Bluetooth: Tak

Ostrzeżenia pogodowe: Tak

UltraTrac: Tak

Czujnik tempe ™ wsparcia: Tak

TracBack: Tak


Oglądaj Tylko


Fenix ​​3

Ładowanie Kabel USB / danych

Zasilacz

Dokumentacja produktu

Performer Bundle


Odkryj Garmin Fenix 3 w najlepszej cenie. Odwiedź runnerinn, twój sklep online, gdzie kupisz sprzęt prowadzenie i triathlon i uzyskasz rabaty bez wychodzenia z domu. Bezpieczne płatności i śledzenie wysyłki gwarantowane! Zamów Garmin Fenix 3 już teraz i uzupełnij swój sprzęt. Ciesz się sportem na co dzień w pełni!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Fenix 3

Opinie klientów i pytania (12)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały!

-

Świetna jakość. Działa świetnie.

Zgodność z innych pasów hrm

-

Witam, zastanawiam się, czy stary pas HRM Garmin Forerunner 610 jest kompatybilny z tym. dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, czujnik tętna Pas jest kompatybilny z Garmin Fenix ​​3. Pozdrowienia.

Tętna opartej na rękę

-

Witaj! Chciałbym wiedzieć, czy to szczególnie model Garmin Fenix ​​3 mają nadgarstek OPARCIU Tętno? z góry dziękuję.

Nasi eksperci odpowiadają

Nie, wersja z tętna na nadgarstku oparte jest taka: https://www.trekkinn.com/montana/garmin-fenix-3-hr/136127951/p
Pozdrowienia.

Garmin fenix ​​3

-

cześć Jest to język rosyjski

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, można dostosować menu dla języka rosyjskiego. Z poważaniem.

Nie zawiedliśmy się !!

-

Przez 15 dni, co mam. Poszedłem z polarnego do Garmin. I szczerze mówiąc, stałem się uzależniony. Łatwo jest wykorzystanie d'. Szybkie wyszukiwanie GPS i wielo sportu. Biegam co drugi dzień, a ja nie mogę się obejść bez .. proszę ..

Pytanie kompatybilność cardio pasa

-

Witam, Fenix ​​3 jest kompatybilny z kardio pasie Garmin zegarek Forrunner 110? Dziękuję za odpowiedź.

Nasi eksperci odpowiadają

Jesteśmy przykro, Standard Czujnik HR Garmin Forerunner 110 nie jest kompatybilny z Garmin Fenix ​​3. Z poważaniem.

F3

-

Czy zegarek wbudowany czujnik optyczny?

Nasi eksperci odpowiadają

NIE, jeden z wbudowanym czujnikiem optycznym jest to https://www.trekkinn.com/montana/garmin-fenix-3-hr/136127951/p
Dzięki

Dobry zegarek gps

-

Dobra Cena ~ Różne funkcje ~ Ale czasami robi błąd odległość w basenie pływać.

Zegar fenix ​​3

-

fantastyczny zegarek, który spełnia wszystkie oczekiwania.

Golf

-

Witam, model ten obsługuje Golf? Dzięki.

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, ten model nie obsługuje golfa. Cdlt

-

Witam, Jak długo trwa gwarancja? Z poważaniem Frédéric

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, gwarancja obejmuje okres 2 lat. Cdlt

Pytanie przed zakupem

-

Witam Czy pas HRM jest częścią tego produktu? Czy ten produkt jest nowy? Dziękuję za odpowiedź

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, pas HRM nie jest wliczone w to, ale tak model: http://www.runnerinn.com/tienda-running/garmin-fenix-3-silver-hrm/1273815/p Wszystkie nasze produkty są w 100% nowy , Cdlt

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij