Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Charger Clip Fenix

  • Garmin Charger Clip Fenix
  • Garmin Charger Clip Fenix
  • Garmin Charger Clip Fenix

Garmin Charger Clip Fenix

Opis produktu Garmin Charger Clip Fenix

Zdobądź jak najwięcej z urządzenia za pomocą kabla USB, wymiana / ładowarki.


Klip fenix do podstawki i skorzystać z załączonego interfejs USB do podłączenia do komputera lub karty mocy, aby naładować akumulator.


To również może być używany do przesyłania waypointy, trasy i ścieżki między urządzeniem a komputerem.Kompatybilne urządzenia:


Aviator Action Pack (D2 ™ i VIRB® Elite Aviation Bundle)


D2 ™


fenix ™


fenix ™ 2


quatix ™


tactix ™


Garmin Charger Clip Fenix ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Garmin Charger Clip Fenix zakupionego w runnerinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym prowadzenie i triathlon można odkryć pełną gamę produktów Garmin i dokonać zakupu produktów prowadzenie i triathlon zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Garmin Charger Clip Fenix

Ładowarki i akumulatory
Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności