Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fitbit

Fitbit Aria Scale

Fitbit Aria Scale

Fitbit Aria Scale

Fitbit Aria Scale

  • Fitbit Aria Scale
  • Fitbit Aria Scale
  • Fitbit Aria Scale
  • Fitbit Aria Scale
  • Fitbit Aria Scale
  • Fitbit Aria Scale

Fitbit Aria Scale

Opis produktu Fitbit Aria Scale

Cechy:


Waga + Więcej:

Waga utworu, wskaźnik masy ciała (BMI), beztłuszczową masę i procent tkanki tłuszczowej


Wiele użytkowników:

Rozpoznaje do ośmiu użytkowników i utrzymuje indywidualne wyniki prywatne


Wykresy + wykresy:

Wyświetla statystyki waga i tendencje postępu w łatwe do odczytania wykresy i wykresy


Tracker Kompatybilność:

Współpracuje z trackerów Fitbit i aplikacji Fitbit więc można ustawić cele i używać kalorii Coaching do ich osiągnięcia


Synchronizacja bezprzewodowa:

Sync statystyki bezprzewodowo i automatycznie za pomocą domowej sieci Wi Fi


Elegancki wygląd:

Zbudowany z polerowanej powierzchni szkła, nadające się do każdego domu


Statystyki w tym zakresie. Wynika, że ​​w ubiegłym:

Przygotuj się na sukces w jednym kroku z Aria-Wi Fi Inteligentny Scale, który wykorzystuje zaawansowaną technologię do śledzenia wagi, masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej% i BMI, dzięki czemu można zapoznać się z numerami musisz przejąć kontrolę nad swoją kondycję i uzyskać wyniki że w ubiegłym.


Zobacz swoje trendy. Przejąć kontrolę:

Krótkoterminowe wahania wagi nie daje realistyczny obraz swojego zdrowia i kondycji-To długoterminowymi trendami w tym zakresie. Dlatego Aria synchronizacje z deski rozdzielczej Fitbit do wyświetlania wykresów i diagramów swoje postępy, dzięki czemu można zobaczyć większy obraz i utrzymać się na torze.


Synchronizuj wszystko. Utrzymać się na torze:

Aria automatycznie i bezprzewodowo synchronizuje do panelu Fitbit za pomocą domowej sieci Wi Fi, dzięki czemu można uzyskać dostęp do postępu 24/7 bez konieczności pamiętania lub nagrać inny numer.


Skala przeznaczona do podziału:

Kiedy tylko krok od skali, Aria rozpoznaje, kim jesteś, wyświetla dane i wysyła swoje statystyki wagi prosto do Fitbit uwagę wyniki utrzymywania prywatnych. Plus, to rozpoznaje do ośmiu indywidualnych użytkowników, więc możesz zaprosić całą rodzinę.


Lepsze informacje. Lepszy design:

Postęp nigdy nie wyglądała tak dobrze, jak to robi na tym wysokiej jakości skalę. Zaprojektowany z myślą o eleganckim, wypolerowanej powierzchni szkła, Aria jest jednym poważnie ostre skalę wyglądać świetnie w każdym domu.App + Dashboard:


Śledzić wszystkie działania na dzień: Zobacz statystyki jak kroki, podłogi wspiął aktywne minut, spalone kalorie i więcej podczas korzystania z aplikacji z trackerem Fitbit.

Zaloguj Kuchnia Zaloguj kalorii szybko za pomocą skanera kodów kreskowych, prognozy i szybki posiłek kalorii skróty. Albo szukaj naszej bazy wiarygodnych produktów spożywczych. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Łączyć się z przyjaciółmi: Zaproś znajomych i rodziny, aby dzielić się statystyk, wyślij okrzyki i szyderstwa, i konkurować na tablicy.

Zobacz Postęp: Zobacz postępy i analizować trendy w łatwy do odczytania wykresów i diagramów.

MobileRun: MobileRun śledzi statystyki, takie jak tempo, czas, odległość i podziały podczas tras, spacerów i wycieczek, i używa GPS z telefonu do mapy swoje trasy. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Rekord uśpienia: Śledzenie trendów snu z trackerem Fitbit i ustawić cichy alarm i widok snu wykresów na aplikacji. Porównaj produkty.

Wyznaczać cele: Skoncentruj ustawiając krok, wagi i aktywności cele. Osiągnięcia celów za pomocą wagi kalorii Coaching porównać kalorii zawartych codziennej dziennika żywności.

Rekord Treningi: Zaloguj treningi w kilka sekund i zobaczyć je od razu pojawiają się w cyklu miesięcznym kalendarzu ćwiczeń.

Kontrola wagi: Aria śledzi swoją wagę, BMI, masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej procentowych i automatycznie synchronizuje wszystko do panelu Fitbit.

MobileTrack: Śledź codzienne czynności i tuż odległość na smartfonie z MobileTrack, nawet jeśli nie masz urządzenie Fitbit. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Motywację: Otrzymuj powiadomienia wypychania i zdobywać odznaki, nie musisz się w kierunku swoich celów i daje uznanie, kiedy wziąłeś osiągnąć je.

Sync Bezprzewodowo: bezprzewodowo zsynchronizować statystyki telefonu, Fitbit tracker i Aria inteligentnego Scale, aby uzyskać dostęp do postępu bez wtyczki w.Dane techniczne:


Czujniki i komponenty:


Waga i BMI: komórki Cztery obciążenia pomiar wagi. BMI oblicza się i wyświetlenia na podstawie wzrostu i wagi.

Skład ciała: Masa ciała z użyciem środków skalę analizy bioimpedancji.


Wyświetlacz:


Podświetlany wyświetlacz LCD

Wyświetla waga,% tkanki tłuszczowej, a wybór użytkownika

Sztuk w funtach, kilogramach lub kamienie


Co zawiera:


Aria Wi Fi Smart skalę baterie 4 AA


Wodoodporność:


Aria jest przeznaczony do pracy w wilgotnym środowisku łazienki. Niektóre kondensacji ze względu na gorące prysznice, itp nie uszkodzić skalę. Skala nie powinna być zanurzona. Uniknąć rozpryskiwania dużych ilości wody na skali. Aby uniknąć poślizgu lub wypadków, należy dokładnie osuszyć szklanym blatem przed wejściem na skali.


Pielęgnacja:


Ostrzeżenie: Nie należy stosować, jeśli masz rozrusznika serca lub innego urządzenia medycznego wewnętrznego, lub są w ciąży. Nie są przeznaczone do użytku przez dzieci poniżej 10. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Śliskie kiedy mokre.


Materiały:


Zmodyfikowana platforma szkła

ABS dolną obudowę


Bateria i zasilanie:


Aria wykorzystuje 4 baterie AA nie ma przewodu zasilania konieczne.


Typ baterii: 4 standardowe baterie AA 1.5V Rozmiar (w zestawie)


Wymagania środowiskowe:


Otrzymasz najbardziej wiarygodnych odczytów na twardym podłożu (nie dywan).


Temperatura pracy: od 32 ° C do 132,8 ° C

Wilgotność względna: 0 95%


Użytkownicy:


Aria automatycznie rozpoznaje do ośmiu różnych ludzi. Waga synchronizuje dane do prywatnego Fitbit deski rozdzielczej, dzięki czemu można kontrolować, jakie dane można udostępniać.


Zakres pomiaru: 20 350 lbs


Synchronizacja:


Aria synchronizuje się automatycznie i bezprzewodowo za pośrednictwem sieci wi fi w domu. Wymagania dotyczące sieci:


802.11b Wireless

WEP / WPA / WPA2 Personal Security

Automatyczny (DHCP), konfiguracja IP (statyczny konfiguracji IP nie są obsługiwane)

Aby skonfigurować po raz pierwszy, musisz jedną z następujących czynności: Windows XP lub nowszy, Mac OS X 10.5 i aż, iPhone 4S i iPad 3, później gen. i później, a wiodącym urządzeń Android i Windows


Witaj w naszej Fitbit Aria Scale specjalnej promocji. W runnerinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu prowadzenie i triathlon, ale również informacje na temat produktów prowadzenie i triathlon, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Scales and diagnoses .

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij