Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fisiocrem

Fisiocrem Solugel 250ml

  • Fisiocrem Solugel 250ml
  • Fisiocrem Solugel 250ml

Fisiocrem Solugel 250ml

Opis produktu Fisiocrem Solugel 250ml

Naturalne rozwiązanie dla mięśni i stawów


Naturalne rozwiązanie dla mięśni i stawów bóle, guzy i siniaki oraz wspomagania zarządzania ból pleców, kręgosłupa szyjnego i rwy kulszowej.


Fisiocrem SOLUGEL zawiera specjalną kombinację naturalnych ekstraktów roślinnych znane z korzystnego wpływu w dostarczeniu pomocy od

objawowy ból i zdenerwowanie związane ze wspólnym mięśni, stawów i tkanek miękkich uraz.


Łącząc mądrość pierwszych uzdrowicieli naturalnych z technologią nowoczesnej nauki, ekstrakty ostrożnie usunięto z roślin kwiatowych i formuje się drobnymi cząstkami przed związania się roztwór oczyszczonej wody.


Gdy SOLUGEL Fisiocrem jest stosowany na skórę łagodnie pocierając Roztwór szybko uwalnia substancję składniki roślinne. To szybkie uwolnienie wysokiego stężenia naturalnych składników aktywnych z kolei zapewnia większą ulgę od swoich dolegliwości bólowych


Wskazania:


Fisiocrem SOLUGEL jest idealnym naturalnym rozwiązaniem dla urazów tkanek miękkich, takich jak guzki, siniaki i wspólne bóle mięśni i bóle wynikające z urazów sportowych i codziennego życia.


Nadaje się on do stosowania przed i po zastosowaniu terapeutycznym lodu lub ciepła i może być stosowany przed obsługuje bandażowania.


Jak używać:


Weź liberalny kwotę (ok. 1/2-1 tspn) i wcierać delikatnie w obszarze zagrożonym. Więcej zastosowaniu lub dłużej pocierać większy będzie efekt.


Za pomocą tak często jak to konieczne, zwykle 3 - 4 razy dziennie.


SOLUGEL Fisiocrem nadaje się do stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią i może być stosowany z dziećmi. Upewnij się, że dzieci nie mogą trzeć

Pozostałość w ich oczy, które powodują okresowe dolegliwości.


Składniki:


Fisiocrem SOLUGEL zawiera wysoki poziom aktywnych ekstraktów roślinnych. Te relacje nie są homeopatyczne rozcieńczenia. Są one skoncentrowane czystych ekstraktów ziołowych pochodzących z roślin, które są uprawiane i zbierane do konkretnych wymagań, zwłaszcza dla Fisiocrem SOLUGEL.


Arnica montana - prawdopodobnie jeden z najlepszych ziół znanych na całym świecie dla jej stosowania w medycynie naturalnej. Arnica stała się znana z roli w lek homeopatyczny gdzie rozcieńczenie rośliny stosuje się jako leczenie pierwszego doustnego dla wstrząsu, urazów i obrażeń ciała.


Arnica czyste wyciągi z ziół, gdy stosowane miejscowo są niezwykle przydatne w leczeniu urazów tkanek miękkich, a zwłaszcza za udzielanie pomocy odzyskania od siniaków.


Hypericum perforatum - powszechnie znany jako Johnís ist Wortî. Wyciągi olejowe są jasne w kolorze czerwonym ze składników aktywnych, hiperycyna i hiperforyna.


St Johnís Wort ma długą historię jej stosowania w kojące uszkodzonych i podrażnionej nerwy powszechnie w kręgosłupa szyjnego, bóle krzyża, rwa kulszowa, szczepy i skręcenia.


Calendula officinalis - odgrywa ważną rolę jako miejscowo przeciwzapalne, pomagając rozproszenie obrzęk i zapewniając uspokajający ulgę zły miejscowych tkanek.


Melaleuca alternifolia - Australian Tea Tree Oil. Dobrze znany w Australii folkloru, roślina ta stała się ostatnio przedmiotem nauki do wykorzystania w miejscowym bólu, przeciwzapalne, oraz pomoc w ochronie mikrobiologicznej produktów farmaceutycznych.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w runnerinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach prowadzenie i triathlon. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Kremy sportowe, produktów Fisiocrem. Dowiedz się więcej o produktach prowadzenie i triathlon. Fisiocrem Solugel 250ml zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Opinie klientów i pytania (7)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Bardzo dobry

-

Bardzo zadowolony z zakupu, szybko wysłany, szybko otrzymał

Skuteczny

-

Skuteczne i oparte na naturalnych produktach.

Działa świetnie

-

Działa szybko, aby złagodzić moje bóle mięśni i stawów.

Solugel

-

Dobry!

Fisiocrem solugel

-

Naprawdę pomaga uśmierzyć ból w nadgarstkach i kolanach.

Fisiocrem solugel 250 ml

-

dobry krem

Super elixir

-

To fantastyczny Super eliksiry. Przyczynia się do wszystkiego. Jeśli masz ból zniknie w jednej lub dwóch dni. To magiczne i fantastyczne i będę musiał zamówić luzem do wszystkich moich znajomych. Spróbuj sam!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij