Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Energizer

Energizer Ultimate Lithium

Energizer Ultimate Lithium

  • Energizer Ultimate Lithium
  • Energizer Ultimate Lithium
  • Energizer Ultimate Lithium
  • Energizer Ultimate Lithium

Energizer Ultimate Lithium

Opis produktu Energizer Ultimate Lithium

Ostateczny Lithium 9V BL1

Nowy wysokiej jakości bateria litowa Energizer 9V jest idealna do ważnych urządzeń dla domu, na przykład, czujniki dymu, w którym trwa aż do 65% więcej niż w normalnym baterii alkalicznych Energizer 9V z. Jeśli masz detektor dymu z prądem zmiennym, czas trwania przechowywanych 10 lat oznacza, że ​​nie będzie to konieczne w celu zastąpienia go przez dziesięć lat, jeżeli są stosowane jako stos bezpieczeństwa.


Ten czas przechowywany jest dwukrotnie większa od baterii alkalicznej. Jeśli jesteś profesjonalistą, który używa mediów mikrofony, baterie Energizer Lithium 9V 5 razy dłużej alkaliczne Energizer, które normalnie bateria 9V biec ciebie.Cechy:


Marka: Energizer

Rodzaj baterii: 9V

Prezentacja: Blister

Liczba baterii lub akumulatorów: 1

Napięcie: 9 V


Energizer Ultimate Lithium to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z prowadzenie i triathlon. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Akcesoria i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Lampy znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie runnerinn! Oferujemy szeroki wybór Energizer, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Pracują

-

Idealny dla baterii zapasowej w przewodowych czujników dymu w naszym domu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności