Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Energizer

Energizer Ultimate Lithium

  • Energizer Ultimate Lithium
  • Energizer Ultimate Lithium
  • Energizer Ultimate Lithium

Energizer Ultimate Lithium

Opis produktu Energizer Ultimate Lithium

Dzięki naszej Tecnologia baterii litowych, stworzyliśmy baterii bardziej trwałe w świecie zaawansowanych technologicznie urządzeń do AA, który zapewni Ci wiele godzin gry i wystarczająco dużo energii, aby sprostać wymaganiom aparatu cyfrowego bardziej nowoczesne i wyrafinowane rynku ,

Chcesz wiedzieć, jaki poziom wydajności oferowane baterie litowe typu AA Ostateczny?


Aparat cyfrowy długości do 8 razy wyższe niż w aparatach cyfrowych normalnych baterii alkalicznych Energizer; pozwalają 680 zdjęcia zamiast 80 migawek, które można zrobić z normalnym baterii alkalicznej od Energizer (wyniki różnią się w zależności od modelu aparatu).


Gry w porównaniu do normalnego baterii alkalicznej od Energizer bateria litowa AA Energizer Ostateczny trwa do 30 godzin na kontrolera konsoli Xbox 360 firmy Microsoft, Wii Balance Board lub Gitary Rock Band 2 w porównaniu z baterie alkaliczne Energizer normalne (wyniki różnią się w zależności od sposób stosowania).


Gry Nie tylko bateria litowa Energizer ostateczny jest zaprojektowany w celu zapewnienia maksimum w warunkach ekstremalnych (od 40 ° C do + 60 ° C), a także jeden z zapalniczki


Baterie na rynku (waży 33% mniej niż w baterii alkalicznej), która może coś zmienić, gdy każda uncja jest ważne.Cechy:


Marka: Energizer

Rodzaj akumulatora: L91 AA

Prezentacja: Blister

Liczba baterii lub akumulatorów: 2

Napięcie: 1,5 V


Co sądzisz o Energizer Ultimate Lithium w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie prowadzenie i triathlon, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Energizer. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Elektronika .

Cechy Energizer Ultimate Lithium

Kolor
Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobre baterie

-

Nie mogę powiedzieć wiele, ponieważ musisz zobaczyć, jak długo to trwało. Użyłem tej marki do aparatu wcześniej i trwały dobrze.

Kiedyś te w aparacie

-

Jest to jeden z paneli najbardziej odporne na zimno, eksperci radzą, aby wykorzystać je w wysokim zużyciem urządzeń!

Aktywator ostatecznym litu

-

Doskonała bateria. Dużo pracy dłużej niż zwykłe baterie alkaliczne.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij