Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Energizer

Energizer Recharge Precision

  • Energizer Recharge Precision
  • Energizer Recharge Precision

Energizer Recharge Precision

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Energizer Recharge Precision

Odpowiedzialność za środowisko spełnia inspirowany technologią - wprowadzając pierwszy na świecie AA / AAA akumulator wykonane z 4% baterii wtórnych. Te same innowacje przywieźliśmy do Energizer® EcoAdvanced®, teraz doprowadzić do baterii Energizer Recharge®. Teraz można zaoszczędzić pieniądze i mają mniejszy wpływ na planetę poprzez ograniczenie liczby zbytych baterii, tworząc mniej odpadów. Dzięki zastosowaniu baterii Energizer Recharge® dla kamer cyfrowych, przenośnych urządzeń GPS, systemy gier bezprzewodowych, zabawkach, to nazwę - można poczuć wygodę i wartość innowacyjnych, wiodących w branży technologii wielokrotnego ładowania baterii.

Energizer Recharge Precision dostępny w różnych typach. Kup go w runnerinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Energizer Recharge Precision posiada oficjalną gwarancję marki Energizer. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Elektronika i kategorii Akcesoria.

Cechy Energizer Recharge Precision

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij