Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Energizer

Energizer Max Power Seal

Energizer Max Power Seal

  • Energizer Max Power Seal
  • Energizer Max Power Seal
  • Energizer Max Power Seal
  • Energizer Max Power Seal

Energizer Max Power Seal

Opis produktu Energizer Max Power Seal

Długotrwała moc i innowacyjność to przede wszystkim rodzina Energizer MAX®. Poznaj nasz najdłużej trwały akumulator Energizer MAX®. Dzięki najnowszym ulepszeniom baterie Energizer MAX® AA są teraz dłuższe niż w przypadku poprzednich baterii Energizer MAX® AA w aparatach cyfrowych o 30% więcej. Posiadają również moc do 10 lat, podczas gdy w magazynie, więc masz moc, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Dodatkowo rozmiary AA i AAA są przeznaczone do ochrony urządzeń przed wyciekiem w pełni zużytych baterii do 2 lat. Jeśli chodzi o zabawki, aparaty cyfrowe i inne cenne urządzenia, możesz poczuć się pewnie, że posiadasz długą żywotność i ochronę oczekiwaną od Energizer.

Cechy:

Teraz jeszcze dłużej, dzięki zaangażowaniu firmy Energizer w innowacje

Zaprojektowany w celu ochrony przed nieszczelnymi przeciekami przez maksymalnie dwa lata po w pełni wykorzystanym

Trzymaj moc przez okres 10 lat w składzie

Twórcy światów 1. * Bateria alkaliczna Zero Mercury AA: Energizer jest liderem w dostarczaniu energii ludziom żyjącym w sposób odpowiedzialny


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w runnerinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach prowadzenie i triathlon. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Akcesoria i części , produktów Energizer. Dowiedz się więcej o produktach prowadzenie i triathlon. Energizer Max Power Seal zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Energizer Max Power Seal

Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Aktywator maksymalnego uszczelnienia moc

-

Wydają się działać dobrze.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij