Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Energizer

Energizer HiTech Powerboost

Energizer HiTech Powerboost

  • Energizer HiTech Powerboost
  • Energizer HiTech Powerboost
  • Energizer HiTech Powerboost

Energizer HiTech Powerboost

Opis produktu Energizer HiTech Powerboost

Idealne rozwiązanie dla tych bardzo potrzebnych elektroniki w codziennym życiu, takich jak przenośne odtwarzacze CD, aparatów cyfrowych i komputerów przenośnych. Jest najpotężniejszą rodziną baterie alkaliczne Energizer i jest dostępny w pięciu głównych rozmiarów.

Najpotężniejsza rodzina baterie alkaliczne Energizer. Zaprojektowany dla konsumentów, którzy wymagają najwięcej z twoich urządzeń do baterii. Oferuje żywotność 7 lat storage.Provides Maksymalna dzienna wydajność dla najbardziej wymagających elektronicznych urządzeń high tech.

Trwa aż do 40% *

* W aparatach cyfrowych vs. Energizer Ultra + alkaliczne (baterie AA pojedyncza)

Cechy:

Marka: Energizer

Rodzaj akumulatora: AA LR6

Prezentacja: Blister

Ilość baterii: 8

Napięcie: 1,5 V


Zamawiaj Energizer HiTech Powerboost i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Energizer HiTech Powerboost, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Energizer HiTech Powerboost w magazynie w cenie 8.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Akcesoria, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij