up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Elektronika

Elektronika prowadzenie i triathlon

Kupuj spośród naszego bogatego asortymentu Elektronika! Kupuj w konkurencyjnych cenach prowadzenie i triathlon sprzęt w runnerinn.

Marki Elektronika

Polecane produkty w Elektronika

Najlepsze gadżety do biegania: najlepsze technologie fitness, które pomogą Ci biegać lepiej

Kamery sportowe

Kamera akcji to kamera cyfrowa przeznaczona do filmowania akcji, będąc w niej zaangażowaną. Kamery sportowe są zatem zazwyczaj skompresowane i wytrzymałe oraz izolowane na poziomie pokrycia. Kamery sportowe są zwykle instalowane na kaskach, piersiach, rączce roweru lub motocykla, uchwyt do życia filmu.

Reflektory

Reflektor to światło połączone z głową pojazdu, aby oświetlić drogę do przodu. Reflektory są również zwykle określane jako reflektory, ale w najbardziej dobrze zdefiniowanym zastosowaniu reflektory są artykułem dla samego urządzenia, a światło jest kierunkiem smugi świetlnej tworzonej i klasyfikowanej przez urządzenie.

Czujniki

Czujnik to narzędzie, moduł, urządzenie lub podsystem, którego celem jest wykrywanie problemów lub zmian w jego otoczeniu i przekazywanie wiedzy do innych radarów, zwykle procesora komputera. Czujniki zawsze współpracują z innymi radarami.

Inteligentne opaski

Inteligentne opaski to zegarki, które nosisz podczas uprawiania sportu lub regularnych ćwiczeń. Inteligentne opaski mierzą różne rzeczy, które są wynikiem wysiłku fizycznego, takie jak liczba kroków, puls, spalanie kalorii i przebyta mila. Dane są raportowane przez cały czas ich przenoszenia i włączania.

Stopery

Stopery to zegarki wymyślone w celu oszacowania czasu, który upływa od momentu uruchomienia do zatrzymania. Rozszerzony cyfrowy wariant stoperów przeznaczonych do obserwacji na odległość, jak na arenie sportowej, nazywany jest stoperem.

Więcej o elektronice:

Akcesoria: Akcesoria elektroniczne są w dzisiejszych czasach bardzo istotne. Możesz kupić te akcesoria od Garmin , Polar , Nathan , Suunto , Black Diamond , Aftershokz , Petzl , Casio , G shock .

Baterie: Baterie to źródła energii elektrycznej składające się z ogniw elektrochemicznych do zasilania urządzeń elektrycznych.

Ładowarki: Ładowarki są również ważną rzeczą i służą do ładowania baterii urządzeń elektronicznych.

Części zamienne: Części zamienne to części wymienne, które są przechowywane w ekwipunku i wykorzystywane do renowacji lub wymiany uszkodzonych części.


clouse menu Zamknij