up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak czytać stoper

Postęp technologiczny objął wszystkie dziedziny życia. Wszyscy jesteśmy otoczeni urządzeniami, które sprawiają, że życie staje się o wiele wygodniejsze i wygodniejsze.
Stopery są jednym z niezwykłych postępów współczesnej ery, które nie tylko podają dokładny czas, ale także pomagają w określaniu czasów przekaźników, okrążeń czasowych i innych ram czasowych, które chcesz zmierzyć.
Wiele stoperów jest powszechnie dostępnych z różnymi funkcjami w zależności od ich funkcjonalności.
Niektóre z powszechnie używanych stoperów są dostępne poniżej do wglądu i zrozumienia;

Stopery pamięci

Ten typ stopera jest dostępny z różnymi ekranami, które mogą być podwójne i potrójne. Podwójny wyświetlacz pokazuje skumulowany czas i skumulowany międzyczas, podczas gdy potrójny ekran pokazuje ostatnie okrążenia.

Stopery z odliczaniem

Tego typu zegarki są dostarczane z zegarami w górę i w dół. Główną cechą tego stopera jest powtarzający się minutnik, który rozpocznie się od teraźniejszości i odlicza do zera.

Limit czasu na stopery

Jak sama nazwa wskazuje, jest to często stosowane w sportach zespołowych, a główną funkcją tego typu stopera jest „time out”.

Wodoodporne stopery

Stopery te są dostępne z funkcją oporu pod wodą. Należy jednak powstrzymać się od zabrania go do wody, ponieważ może przestać działać po naciśnięciu dowolnego przycisku.
Możesz zdecydować się na dość drogi stoper znanej marki, takiej jak Casio , Finis .

clouse menu Zamknij