up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Elektronika flecha flecha

Części zapasowe

()
load

Jakich części zamiennych potrzebuję do mojej elektroniki biegowej?

Wykorzystanie technologii w bieganiu stało się integralną częścią, aby doświadczenie było jeszcze bardziej wydajne i efektywne. Zawodowi biegacze często używają gadżetów do noszenia, aby wpływać na ich wyniki i mieć dane w czasie rzeczywistym opisujące obszary, które należy poprawić.
Technologia, taka jak zegarki z GPS, pomaga w rozliczaniu naszego treningu, a także zapewnia możliwość poprawy naszych wyników. Te gadżety do noszenia z czujnikami pomogą inspirować ludzi do sprawdzania rutynowych czynności i tworzenia wykresów poziomu sprawności.
Części zamienne do biegania występują w różnych typach, takich jak;

Flipbelt

Jednym z najbardziej niezbędnych urządzeń w świecie gadżetów do biegania jest właśnie FlipBelt. Wyposażony prawie we wszystko, co chciałoby się mieć w trackerze fitness.

Zwift run pod

Zwift Runpod przyczepia się do sznurowadeł przed uderzeniem na bieżnię i łączy się z aplikacją Zwift na telefonie lub tablecie.

Kształt opaski w kształcie serca

Urządzenie nie tylko pomoże w monitorowaniu bicia serca, ale także zapewni wygodny sposób noszenia telefonu komórkowego, ponieważ jest wyposażone w etui magnetyczne, które umożliwia łatwe odczepienie od paska.
Możesz zdecydować się na dość drogie gadżety do biegania od jednej z następujących renomowanych marek; Garmin , Polar , Suunto , Petzl , Xiaomi .

clouse menu Zamknij