up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Elektronika flecha flecha

Bransoletki aktywności

()
load

Jak działa inteligentna opaska?

Dzięki ciągłemu ulepszaniu technologii życie stało się znacznie łatwiejsze i wygodniejsze. Jednym z postępów w najnowszej technologii są inteligentne opaski. Ponieważ na rynku dostępnych jest tak wiele trackerów fitness, inteligentne opaski są zawsze uważane za najlepszy trwały, opłacalny i łatwy w noszeniu inteligentny gadżet, który może nie tylko nadać klasyczny wygląd, ale także zapewnić szereg korzyści zdrowotnych.
Inteligentne opaski nie tylko pomagają odbierać połączenia i wiadomości, ale mają nieskończone inne korzyści, takie jak śledzenie bicia serca i możliwość zapisywania wykonanych kroków, a także liczenia spalonych kalorii i mapowania trasy naszego spaceru.

Pomaga w samomonitorowaniu w celu śledzenia wydajności i ciągłego doskonalenia dzięki informacjom w czasie rzeczywistym.
Przede wszystkim inteligentne opaski są wyposażone w przyjemny duży ekran, superlekki, zintegrowany GPS, wodoodporność i długą żywotność baterii.

Jak to działa

Inteligentna opaska nieustannie analizuje ruchy ciała na 3 osiowym akcelerometrze. Dzięki ciągłemu przechowywaniu danych jest noszony i zasilany, umożliwiając trackerowi rejestrowanie wszystkich ruchów i ruchów ciała oraz sprawdzanie bicia serca.
Niektóre z najbardziej znanych marek inteligentnych opasek są dostępne, aby mieć najlepszy produkt: Garmin , Xiaomi , Amazfit , Denver , Muvit .


clouse menu Zamknij