up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jakie są najlepsze akcesoria do biegania elektroniki?

Kamera sportowa to wytrzymałe, kompaktowe i przenośne/montowalne urządzenie, które zostało specjalnie zaprojektowane do robienia imponujących ujęć podczas uprawiania sportu lub aktywności na świeżym powietrzu.
Oprócz dobrej jakości kamery sportowej, potrzebujesz również akcesoriów do biegania, takich jak ochraniacz i system mocowania, których możesz używać w połączeniu z kamerą, aby jak najlepiej ją wykorzystać. Spójrz poniżej na każdą z funkcji;

Ochrona

Kamery sportowe są szeroko stosowane w sportach wodnych, ale jako biegacz powinieneś również wziąć pod uwagę wodoodporność ochraniacza na kamerę sportową. W przeciwieństwie do innych aparatów cyfrowych, kamery sportowe są wyposażone w dodatkowe warstwy ochrony korpusu i obiektywu.

Możliwość montażu

Kamery sportowe słyną z mobilności. W przeciwieństwie do lustrzanek cyfrowych kamery sportowe są kompaktowe i można je zamontować na dowolnym urządzeniu. Większość firm sprzedaje uchwyty do kamer akcji, dzięki czemu możesz cieszyć się aktywnością bez ograniczania rąk. Kamery sportowe są zwykle montowane na klatce piersiowej, kaskach lub kierownicy roweru lub roweru.

Cechy

Istnieje wiele wiodących marek produkujących kamery sportowe, takie jak Garmin , Nathan , Petzl , Led Lenser i GoPro . Jednak przy pierwszym zakupie możesz się pomylić. Dlatego musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych cech, które pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze najlepszej kamery akcji. Funkcje to jakość wykonania, żywotność baterii, łączność, jakość obrazu i wideo oraz akcesoria.

clouse menu Zamknij