Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Columbia

Columbia Trans Alps FKT II

  • Columbia Trans Alps FKT II
  • Columbia Trans Alps FKT II

Columbia Trans Alps FKT II

Opis produktu Columbia Trans Alps FKT II

Wyposażony w zupełnie nową, odporną na ścieranie i przedostawioną osłonę przednią, nasz najszybszy but biegowy jest teraz lepszy niż kiedykolwiek. Buty Trans Alps ™ FKT ™ II zapewniają doskonałą jazdę na nierównym terenie dzięki zastosowaniu pełnej długości podeszwy środkowej FluidFoam ™, która zapewnia wyjątkową amortyzację, elastyczność i podparcie, natomiast wzmocniony nosek i pięta, tworzą średnią stopę TrailShield ™, a większe 6mm występy zapewniają ochronę i stabilność.

Dane techniczne:

Materiał:

GÓRNA: Bezszwowa górna konstrukcja z wzmocnieniem ripstop nad otwartą siatką zapewniającą ochronę i oddychalność. Teraz wzmocniona tarcza przedniej i wodoodpornej tarczy przedniej. Nowy, wyjątkowo lekki język FKT ™ zapewnia lekki, czysty wkład. Wzmocniony kapturek i pięta na skalistym, górskim terenie.

MIDSOLE: podeszwa środkowa FluidFoam zapewnia wyjątkową amortyzację, elastyczność i wsparcie. Wysokość przejażdżek: 18mm pięta / 10mm przednia część.

OUTSOLE: Podeszwa z gumy o pełnej długości z technologią TrailShield zapewniającą optymalną ochronę przy zmniejszonej gramaturze i sztywności w celu bardziej naturalnego przejścia. Wysokość uchwytu podeszwy 6 mm.


Witaj w naszej Columbia Trans Alps FKT II specjalnej promocji. W runnerinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu prowadzenie i triathlon, ale również informacje na temat produktów prowadzenie i triathlon, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Trail running .

Cechy Columbia Trans Alps FKT II

Krok
Drop
Nieprzepuszczalny
Użycie
Kolor
Waga obuwia
Szerokość buta

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij