up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Vijzelstraat 68-78
1017 HL Amsterdam
Netherlands

4.5

55 opiniones

50 días de devolución

Envío y devolución gratis

Envío rápido con DHL

Zwrot zamówienia

Inicia sesión en MI CUENTA. Devuelve los artículos en su embalaje original. Los artículos devueltos deben incluir etiquetas y cualquier embalaje, p. ej. los zapatos deben ser devueltos con la caja original y devolverse en perfectas condiciones (sin usar, con etiquetas, en su embalaje original). Utiliza un paquete / embalaje nuevo para asegurarte de que no se adhieran etiquetas o cinta adhesiva en el embalaje original del producto. Coloca la etiqueta de devolución en el exterior del embalaje y envía el paquete a la dirección indicada en la etiqueta de devolución.

Camelbak

Camelbak Insulated Tube Director

plus
  • Play videoCamelbak Insulated Tube Director
  • Camelbak Insulated Tube Director

Camelbak Insulated Tube Director

Opis produktu Camelbak Insulated Tube Director

Giętkie, pozostaje tam, gdzie go umieścić rurkę do całkowicie głośnomówiącego nawodnienia.

Cechy:

Rura Pozycja wygodnych w użyciu, wolne ręce do picia; Nie trzeba sięgnąć po drinka.

Antidote® Insulated Tube zachowuje zimną wodą.

Kliknie na dowolny zbiornika CamelBak z systemem szybkiego Link ™.

Współpracuje ze zbiornikiem OMEGA® z zakupem Conversion Kit Szybkie Łącze ™.

Opieka:

CZYSZCZENIE ZBIORNIKA

Najlepszym sposobem, aby dbać o zbiorniku jest czysta i sucha go po każdym użyciu, zwłaszcza jeśli napełnić zbiornik z niczego innego niż woda. Jednakże, jeśli zbiornik nie jest czyszczony po każdym użyciu oraz odbarwienie lub pleśń rozwija:

Używać gorącej wody i Camelbak Cleaning Tablet. Albo użyć 2 łyżki sody oczyszczonej lub wybielacz zamiast CamelBak Cleaning Tab. Wymieszać wewnątrz zbiornika i podniesienie zbiornika powyżej rury i wielki kęs zaworu. Pinch zawór bite, umożliwiając rozwiązanie płynąć do rurki do napojów i wypełnić zawór ugryźć.

Niech Zbiornik i roztwór czyszczący siedzieć w zbiorniku i rurki do napojów przez około 30 minut.

Umyć zbiornik z ciepłą wodą i łagodnym mydłem. Pamiętaj, aby całkowicie spłukać roztwór czyszczący w zbiorniku i pić rurę przed użyciem ponownie. Można również użyć szczotki CamelBak z naszego zestawu czyszczącego szorować swój zbiornik i pić rurkę. Pędzle są najlepszym sposobem, aby upewnić się szorowanie wszystkich obszarach zbiornika w czystości.

Gdy zbiornik jest czysty, należy do wyschnięcia na noc, więc wilgoć nie wydostaje się na zewnątrz, co może powodować pleśń rośnie.

Te czynności sprawi, że zbiornik jest bezpieczne do użycia. Czy są jeszcze spoty pozostawił, są trwałe plamy pleśni, które nie mogą być zdejmowane. Jednak Twój zbiornik jest nadal bezpieczne i nadające się po tym, jak go czyścić.


W runnerinn, pokazujemy całą charakterystykę Camelbak Insulated Tube Director. W prowadzenie i triathlon sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Camelbak Insulated Tube Director. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Camelbak Insulated Tube Director i korzystaj z naszych ofert prowadzenie i triathlon sprzętu.

Cechy Camelbak Insulated Tube Director

Kolor
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Idealny

-

Idealne uzupełnienie, dzięki któremu woda w rurce się nie nagrzewa.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up