Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Camalapse

Camalapse Camalapse 360 Degree

Camalapse Camalapse 360 Degree

Camalapse Camalapse 360 Degree

Camalapse Camalapse 360 Degree

  • Camalapse Camalapse 360 Degree
  • Camalapse Camalapse 360 Degree
  • Camalapse Camalapse 360 Degree
  • Camalapse Camalapse 360 Degree
  • Camalapse Camalapse 360 Degree

Camalapse Camalapse 360 Degree

Opis produktu Camalapse Camalapse 360 Degree

3 camalapse może pomóc stworzyć panoramowanie poklatkowe filmy lub stabilny panoramicznych obrazów z kompaktowych aparatów cyfrowych i telefonów inteligentnych. Przechwytywanie do 360 ° / 60 min zdjęć lub wideo z camalapse 3. Pobierz fajne B-rolkowy materiał przez konfigurowania GoPro, Drift, Contour, inteligentny telefon lub inne ultra-kompaktowych aparatów cyfrowych na camalapse 3 i zachować do 360-stopni nagrania ponad godzinę czasu (camalapse 3 patelnie w lewo) .


Specyfikacja:

Pionowa: Prawo do lewej tylko. 360 ° / 60 min lub mniej.

Waga: 2,4 uncji

Rozmiar: 2,5 cala x 2,5 cala x 2W

Zewnątrz: Metal-gwintowane adaptery statyw, góra i dół. Obudowa z tworzywa sztucznego.

Internals: metal i plastik wewnętrzny mechanizm rozrządu.

Zastosowanie: Wodoodporny, ale nie wodoodporny. Nie nadaje się do stosowania na ruchomych obiektach.

Kompatybilność: Aparaty mniej niż 16 uncji / 450 g / 1 lb i najbardziej inteligentne telefony (adapter do statywu i oprogramowanie może być wymagane). Nie nadaje się do lustrzanek cyfrowych.


Instrukcje:

Wystarczy podłączyć aparat do góry camalapse 3 poprzez adapter do statywu (w razie potrzeby) i albo dołączyć camalapse 3 na statywie lub ustaw na powierzchni małej / mieszkanie / stabilna. Skieruj aparat w którym chcesz wideo do końca. Choć mocno trzymając dolną połowę camalapse 3, przekręcić górną część camalapse 3 w prawo tak, że aparat zostanie skierowany w stronę punktu wyjścia. Kliknij rekord lub rozpocząć wbudowany interwałem aparat i wszystko jest gotowe. (Nie statyw, aparat i adapter do statywu w komplecie - widoczne na zdjęciach, na przykład tylko.


Porady:

Możesz osiągnąć w prawo przesuwanie przez powieszenie camalapse 3 do góry nogami lub cofania materiału w oprogramowaniu.

Stos 2 razem na szybsze i bardziej obrotów. 720 ° / 60min lub 360 ° / 30min


Uwagi:

Ze względu na ciężar / równowagi i lokalizacji mocowaniem statywu na różnych kamer, to mogę polecić camalapse 3 dla wszystkich kamer. Jednak może się okazać, że jeśli aparat jest mały, lekki (mniej niż 16oz/450g/1lb) i dość centrum zrównoważony, camalapse 03 maja pracować dla danej kamery. Nie nadaje się do DSLR-tych.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Camalapse Camalapse 360 Degree lub innych produktach marki Camalapse w kategorii Elektronika w runnerinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport prowadzenie i triathlon z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Akcesoria, możesz wybrać produkty prowadzenie i triathlon od Camalapse, jednej z największych marek w branży.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wsteczny obrót

-

Dobre okrążenie sin produkowane odwrotnie do słońca

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij