up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Asics

Kiedy mówimy o butach do biegania, buty Asics są najlepiej sprzedającą się marką, która przychodzi na myśl. Założycielem popularnej marki Asics jest Pan Kihachiro Onistuka. Buty do biegania Asics są wykonane z wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie komponentów i materiałów. Cechy podeszwy zewnętrznej, środkowej podeszwy, żelowej amortyzacji, trwałości, pięty i Space Trusstic sprawiają, że te buty do biegania są idealnym wyborem dla wszystkich rodzajów biegaczy. Niektóre z jego niesamowitych aspektów wymieniono poniżej;
Buty Asics zapewniają stabilność i moc.  Buty Asics łagodzą wstrząsy i siły lądowania na twardych torach.
Buty Asics są trwałe i elastyczne.
Buty Asics są lekkie
Nie tylko te buty oferują łatwość, ale są również wykonane i mają nowoczesny design, aby zaspokoić potrzeby stylistyczne młodych ludzi. Aby prowadzić zdrowy i energiczny tryb życia, powinniśmy włączać się w codzienną rutynę. Z tego powodu należy mieć buty, które zapewniają najwyższą wydajność i komfort. Dzięki butom Asics wrażenia z biegania stają się bardziej relaksujące.

Buty damskie

Buty damskie

Męskie buty

Męskie buty

Dowiedz się, które buty najbardziej Ci odpowiadają

Dowiedz się, które buty najbardziej Ci odpowiadają

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Męska odzież

Męska odzież

Buty dziecięce

Buty dziecięce

Kategorii

Hydratacja

Obuwie damskie

Obuwie dziecięce

Obuwie męskie

Odzież damska

Odzież dziecięca

Odzież męska

Sprzęt do biegania

Torby i saszetki

Wszystko( Asics )
clouse menu Zamknij