up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Altra

Jesteśmy Altra, marką pasjonatów biegaczy tworzących produkt, którego używamy na co dzień i entuzjastycznie inspirując świat do naturalnego poruszania się. Zostaliśmy założeni na zapleczu specjalistycznego sklepu do biegania w górach Wasatch, aby pomóc ludziom biegać bardziej naturalnie i bez kontuzji, i to nadal nas napędza.
Pracując w sklepie, nasi założyciele zauważyli, że pomimo asortymentu butów do biegania na rynku i postępu technologicznego w obuwiu, kontuzje związane z bieganiem wydają się wzrastać. Po zbadaniu i przetestowaniu tysięcy butów odkryli możliwość zrewolucjonizowania rynku i zaoferowania alternatywy dla konwencjonalnego, standardowego w branży zwężanego noska i podwyższonej pięty. W rezultacie marka została założona z myślą o naturalnej wydajności, która obejmuje zrównoważoną amortyzację, noski FootShape ™ i projekty dostosowane do płci.
Przeszliśmy długą drogę, odkąd nasz pierwszy but został wypuszczony w 2011 roku. Dzisiaj wyprodukowaliśmy ponad 25 różnych modeli obuwia, obejmującego szosowe, szlakowe, outdoorowe, gimnastyczne i codzienne, które sprzedajemy w ponad 50 krajach na całym świecie.

szlak mężczyzn

szlak mężczyzn

szlak kobiet

szlak kobiet

The New Lone Peak

The New Lone Peak

droga mężczyzn

droga mężczyzn

droga kobiet

droga kobiet

The New Rivera

The New Rivera

Kategorii

Obuwie damskie

Obuwie dziecięce

Obuwie męskie

Sprzęt do biegania

Wszystko( Altra )
clouse menu Zamknij