Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Altra

Altra Torin 3

Altra Torin 3

Altra Torin 3

Altra Torin 3

  • Altra Torin 3
  • Altra Torin 3
  • Altra Torin 3
  • Altra Torin 3
  • Altra Torin 3
  • Altra Torin 3

Altra Torin 3

Opis produktu Altra Torin 3

Zabraliśmy ze sobą ulubiony but na drodze Altra i zwiększając oddychalność w górnej części, zwiększając komfort podczas biegu, a także uaktualnioną podeszwę FootPodTM, która lepiej odwzorowuje kości i ścięgna nóg na naturalną elastyczność.

W przeciwnym razie Torin 3.0 zachowuje tę samą, delikatną, elastyczną, lekką czuć, którą kochasz.

Zaktualizowana wkładka podnóżka Zaktualizowana siatka górna Uaktualniona podeszwy środkowej Wysokość stosu: 28 mm WAGA (M) 8,4 oz.

/ 238 g (W) 6,5 oz.

/ 184 g.

Czy znasz wszystkie funkcje Altra Torin 3? Na runnerinn wybieramy najlepsze produkty prowadzenie i triathlon, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Obuwie męskie, naszą kompletną kolekcję Buty do biegania. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Altra, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów prowadzenie i triathlon!

Cechy Altra Torin 3

Waga obuwia
Krok
Drop
Kolor
Szerokość buta
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij