Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Fit Smart

adidas Fit Smart

  • adidas Fit Smart
  • adidas Fit Smart

adidas Fit Smart

$ 114.45

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Opis produktu adidas Fit Smart

Zaprojektowany, aby być swoim własnym trenerem fitness osobiste, miCoach FIT SMART zegarek zapewnia proste i wizualnych wskazówek, aby utrzymać się na torze, motywację i szkolenia mądrzejszy i bardziej efektywnie. Posiada wbudowany akcelerometr, który śledzi tempo, dystans i kroku. Synchronizuje również bezprzewodowo, aplikacji miCoach dworca i Run, który pozwala ustawić cotygodniowe cele i ustawić spersonalizowany plan treningowy.Cechy:


Czujniki: akcelerometr, Mio optyczne tętno ciągłej

Pamięć danych: do 10 godzin danych treningu

Prosta synchronizacja z miCoach dworca i Uruchom aplikację przy użyciu technologii Bluetooth® 4.0 (Bluetooth® Smart), 2,4 GHz

Bateria: 200 mAh litowo-jonowe, czas ładowania 3 godziny

Wymiary: szerokość 34 mm, wysokość 12,17 mm, długość 207 mm

Miękki silikonowy pasek


Odkryj wszystkie produkty Gps i pulsometry, które znajdziesz w runnerinn, jak adidas Fit Smart. Kup teraz adidas Fit Smart i oszczędzaj na produktach Pulsometry - gps. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka adidas, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć adidas Fit Smart i inne w naszym sklepie ? Dzięki runnerinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Gps i pulsometry pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy adidas Fit Smart

HRM w zestawie
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Adidas pasować mądry

-

Jest to świetny gadżet. Jeśli chcesz pociągu i działają w strefach cardio, jest to produkt.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty