up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

2XU

2XU Flex Run

plus
  • Play video2XU Flex Run
  • 2XU Flex Run

2XU Flex Run

Opis produktu 2XU Flex Run

Rękawy Flex Armband Runner wykorzystują bezszwową konstrukcję, zapewniając większą wygodę i elastyczną przegubową strefę łokciową, zapewniając większą swobodę ruchu. Korzystając z najpotężniejszych przędzy kompresyjnej, jest to ostatecznie ułożona tuleja stabilizująca mięśnie i najszybsza regeneracja.

Kochasz prowadzenie i triathlon? Kupuj 2XU Flex Run i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: 2XU. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Odzież damska we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania prowadzenie i triathlon, modele Ocieplacze na nogi i ręce zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy 2XU Flex Run

Kolor
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up